Ana Sayfa AVM Starcity Garaj Günleri başlıyor

Starcity Garaj Günleri başlıyor

Starcity Outlet AVM’nin geleneksel hale getirdiği “Starcity Garaj Günleri” başlıyor. Dünyaca ünlü markalar indirimli fiyatlarla sunulacak.

Dünyaca ünlü markalar ve en outlet fiyatlarıyla, outlet alışverişin merkezi haline gelen Starcity, onuncusunu düzenlediği Garaj Günleri’nde indirimli fiyatları ile rekor kırmaya hazırlanıyor. 28 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında özel tasarlanan garajında,  dünya markalarına en uygun fiyatlarla ulaşma fırsatını sunan Starcity Outlet,  onuncusunu düzenlediği Garaj Günleri’nde giyim, oyuncak, ayakkabı, ev tekstili ve ev aksesuarı sektörlerinden 48 büyük markanın katılımı ile bekleyenlerin heyecanını boşa çıkarmayacak.

Fabrika erkek gömlek 29.00 TL, Puma ayakkabı 50.00 TL,  Batik t-shirt 14.99 TL, Linens çift kişilik pike 30.90 TL,  Toyzz Shop helikopter 69.90 TL,  Home Store elbise 29.90 TL, Panço çocuk gömlek 14.50 TL, Elle ayakkabı 49.90 TL, Hisar 24 parça Çatal-Kaşık-Bıçak Seti 79.00 TL, Tommy Hilfiger gömlek 49.90 TL ve daha fazlası 28 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında Starcity Garaj Günleri’nde tüketicilere sunulacak. 28 Mayıs–5 Haziran tarihleri arasında tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan aksesuara kadar her şey inanılmaz indirimlerle Starcity Outlet “Kırmızı Garaj’da” tüketicileri bekliyor.

Starcity Garaj Günleri Burak Kut ile başlıyor

Starcity Garaj Günleri için kamera karşısına geçen Burak Kut, fiyatları görünce 1990’lı yıllarına geri döndü. “1990’lı yıllardan bugüne ben değiştim ama Garaj Günleri’nde fiyatlar değişmemiş” diye espri yapan Burak Kut, 28 Mayıs Cumartesi günü onuncu Starcity Garaj Günleri’nin açılışını yapacak.

Burak Kut ile renklenecek olan Starcity Garaj Günleri, 9 gün boyunca alışveriş çılgınlığına sahne olacak. 28 Mayıs günü saat 14.00’te gerçekleşecek resmi açılış ile birlikte sevilen şarkıcı Starcity Outlet ziyaretçileriyle birlikte hem alışveriş yapacak ve hem de en güzel şarkılarını seslendirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz