Ana Sayfa İNDEKS Starbucks Starbucks’a bahar yeni lezzetlerle geldi

Starbucks’a bahar yeni lezzetlerle geldi

Efsaneleşen Macchiatoları arasına Vanilla Bean’i ekleyen Starbucks, baharın gelişini, dünyanın en değerli kahvelerinden biri olan Peru Origin Espresso ile kutluyor.

Starbucks, baharın hepimize yaşattığı yeniden canlanma duygusuna, yeni menüsüyle eşlik ediyor. Bahar döneminde Vanilla Bean ile Macchiato ailesini büyüten Starbucks, ayrıca tüm kahve meraklılarını, dünyanın en değerli kahvelerinden biri olan Peru Origin Espresso ile baharın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Vanilya şurubu ve espressonun sütle buluşmasından doğan Macchiato, Caramel aromasıyla yıllardır Starbucks severlerin favori içecekleri arasında yer alıyor. Starbucks bu yıl menüsünü iki yeni lezzetle zenginleştiriyor. Benzersiz kokusu ve tadı uzun süre damakta kalan aromasıyla vanilya sevenleri kendisine aşık edecek Vanilya Bean Macchiato bahar sezonunda ilk kez kahve severlerin beğenisine sunuluyor.

Starbucks’ta Peru rüzgârları esecek

Starbucks, bu bahar döneminde sizi bir başka yeni lezzet olan Peru Origin Essresso ile tanıştırıyor. Starbucks’ın bahar dönemine özel kahvesi Peru Origin Espresso, İnka İmparatorluğu’nun kalbi sayılan Cusco bölgesindeki verimli arazilerde yetişen kahve çekirdeklerinden yapılıyor. Özellikle latte ve flat white içeceklerine farklı bir lezzet katan Peru Origin Espresso, fındık ve çikolata tatlarıyla benzersiz bir uyum yakalıyor. Peru’nun kültürel dokusunun bir yansıması niteliğindeki bu özel kahve, Peru’nun milli kuşu olan Rupicola Peruviana simgesiyle karşımıza çıkıyor.
Starbucks’ta bahar coşkusu yaşatan Vanilla Bean ve Peru Origin Espresso’dan hangisini seçeceğiniz ise tamamen sizin damak tadınıza kalıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz