Ana Sayfa İNDEKS Starbucks Starbucks’ta dijital dönüşüme 200 bini aşkın kahve sever katıldı

Starbucks’ta dijital dönüşüme 200 bini aşkın kahve sever katıldı

Starbucks’ın mobil uygulaması üç ay gibi kısa bir sürede 200 bini aşkın kahve sever tarafından indirildi.

Starbucks, yeni Mobil Uygulaması ile hızlı ve pratik ödemeden yıldız kazanmaya, kişiye özel kampanyalardan Starbucks dünyasına hızlıca ulaşmaya kadar pek çok avantaj sunuyor.

Starbucks Mobil Uygulaması kullanıcıları tarafından yoğunlukla haftaiçinin son günleri olan perşembe ve cuma günleri kullanılıyor. Kahve keyfini dijital ortama taşıyan misafirler ağırlıklı olarak sabah 07.00-11.00 saatlerini tercih ederken, latte en popüler içecek olarak karşımıza çıkıyor. 25 ila 30 yaş aralığındaki kahve severlerin en yoğun ilgiyi gösterdiği uygulamaya erkek kullanıcıların (yüzde 53) ilgisi küçük bir farkla ağır basıyor.

Hızlı öde, yıldızları kazan!

Starbucks Mobil Uygulaması, Starbucks Card’ın yıldız kazandırma özelliğini dijital dünyaya taşıyor. Starbucks Mobil Uygulaması ile alışveriş yapan kahve severler kazandıkları yıldızlarla hediye içeceklerini alabiliyor.

Starbucks Mobil Uygulama ile gelen en büyük yeniliklerden biri de ödeme kolaylığı. Uygulama sayesinde Starbucks mağazalarında para ya da karta ihtiyaç duyulmaksızın telefondan hızlı ve kolay ödeme yapılabiliyor.

Sürprizler bitmiyor

Starbucks Mobil Uygulaması’nı telefonuna yükleyen ve kullanan herkesin ilk içeceği Starbucks’ın ikramı. Starbucks Mobil Uygulaması’nın sürprizleri bununla bitmiyor! Starbucks Mobil Uygulaması herkese doğum gününde en sevdiği içeceği hediye ederken, kullanıcılara özel kampanyalarla sürprizlerine tüm yıl devam ediyor.

En yakın Starbucks Mağazası birkaç tık ötede…

Starbucks Mobil Uygulaması’nı kullananlar bulunduğu lokasyona en yakın mağazaları görebiliyor, mağazaların açılış kapanış saatleri, sundukları ürünler gibi bilgilere ulaşabiliyor. Ayrıca uygulamanın ürünler bölümünde Starbucks’ın tüm ürünleri görülebiliyor ve favori listesine eklenebiliyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz