Ana Sayfa AVM Çocuklar için nisan, Piazza’da eğlence ayı

Çocuklar için nisan, Piazza’da eğlence ayı

Karadenizlilerin buluşma noktası Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçilerini Nisan ayında “Cem Amca ve Baba Dodo” ile birlikte Türkiye’yi keşfe çıkartıyor. 8–22-29 Nisan günlerinde gerçekleşecek etkinlikte Piazza’nın minik ziyaretçileri Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’yu tanıma fırsatı bulacak.

Küçükten büyüğe herkesin gönlünce eğlenebildiği, birbirinden renkli aktivitelere imza atan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Cem Amca ve Baba Dodo ile Türkiye’yi Geziyoruz” etkinliğinde nisan ayında minik ziyaretçilerine; Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’yu tanıma fırsatı sunacak.

Piazza’nın minik ziyaretçileri, yıl boyunca sürecek olan etkinlik kapsamında Türkiye’nin 7 farklı bölgesinin tarihini, kültürünü ve güzelliklerini öğrenirken bölgelerin yöresel çocuk oyunlarını oynayıp, şarkılarını da söyleyerek eğlenceli anlar yaşayacak. Nisan ayında; Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’nun miniklere anlatılacağı Piazza Çocuk Kulübü etkinliklerinde, çocuklar yöresel kıyafetler giyerek fotoğraf çektirme imkanı da bulacak.

Piazza’da 8 Nisan Cumartesi günü Karadeniz’in, 22 Nisan Cumartesi günü İç Anadolu’nun, 29 Nisan Cumartesi günü ise Doğu Anadolu’nun keşfedileceği “Cem Amca ve Baba Dodo ile Türkiye’yi Geziyoruz” etkinliğinin ilk seansı 17.00’da, kaçıranlar için ikinci seansı ise 18.30’da gerçekleştirilecek. Aileleri ile birlikte Piazza’ya gelen minikler etkinliğe ücretsiz katılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz