Ana Sayfa Gündem SPX, mağazalarında dijital alışveriş deneyimi

SPX, mağazalarında dijital alışveriş deneyimi

Adrenalin ve alternatif spor kategorisine hizmet veren SPX, mağazalarında yenilikçi bir uygulamaya başladı. Herhangi bir SPX mağazasına giren sporseverler, yeni nesil ekranlar sayesinde 39 mağazanın yüzbinlerce adetlik ürün stokuna da ulaşabilecek. SPX’in tüm ürün kataloğu sporseverlerin elinin altında olacak. Sporseverler, alışveriş sırasında mağazada kalmayan bir ürünü ekrandan temin edip, ödemesini mağazanın kasasında yaparak ücretsiz kargo avantajıyla adresine yollatabilecek.

Olgar Şirketler Grubu’nun bünyesinde faaliyetlerini sürdüren SPX mağazaları, müşteri memnuniyetini artırmak hedefiyle alışveriş deneyimine dijital bir boyut kazandırdı. Bundan böyle herhangi bir SPX mağazasını ziyaret eden sporseverler, artık 39 mağazanın yüzbinlerce adetlik stoğuna da ulaşabilecek. Sporseverler, alışveriş sırasında mağazanın stokunda kalmayan bir ürünü veya ürünün farklı rengini ya da bedenini mağazadaki yeni nesil ekranlardan alabilecek. Ürünün ücretini mağazanın kasasında ödeyerek, ücretsiz kargo avantajıyla adresine gönderebilecek. Sporseverler, 30 gün içerisinde ürünü sorgusuz değiştirme hakkına da sahip olacak.

Olgar Şirketler Grubu CEO’su Orkun Olgar: Sektörün önünden gidiyoruz

SPX’in kurulduğu günden bu yana sektörün önünden gittiğini ifade eden Olgar Şirketler Grubu CEO’su Orkun Olgar, “Adrenalin ve doğa yaşam tarzı alanında, kategorisinde en iyilerden olan 65’ten fazla markayı mağazalarımızda misafirlerimize sunuyoruz. Marka ve ürün zenginliğinin yanı sıra öncü kimliğimizle mağazalarımızdaki alışveriş deneyimini geliştirecek yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Mağazalarımızdaki yeni ekranlarla, sporseverlerin yüzbinlerce SPX ürününe hızlıca ulaşmasını sağladık. Sporseverler alışveriş sırasında mağazanın stokunda kalmayan bir ürünü bu ekrandan alarak, başka mağazaya gitmek ya da tekrar aynı mağazaya geri gelmek durumunda kalmayacaklar” dedi. Orkun Olgar, farklı satış kanallarının sinerjisiyle müşteri memnuniyetini daha da artırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Olgar Şirketler Grubu’nun Türkiye genelinde 33 SPX, 5 VAULT ve 1 de Jack Wolfskin olmak üzere toplam 39 mağazası bulunuyor. Olgar Şirketler Grubu, kategorilerinde en iyilerden olan 65’ten fazla markayı SPX, VAULT, Jack Wolfskin mağazalarında ve spx.com.tr online alışveriş sitesinde sporseverlerin beğenisine sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz