Ana Sayfa AVM Soobe, Kayseri Park AVM’de açıldı

Soobe, Kayseri Park AVM’de açıldı

Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışıyla yola çıkan Soobe, 0-12 yaş arasındaki çocuklar için hikayeleştirilmiş yaratıcı tasarımlarıyla perakende sektöründe güçlü adımlarla ilerliyor… Çocuklara daha fazla moda ve eğlence sunan Soobe şimdi Kayseri’de…

Türkiye’nin çeşitli illerinde 17 mağazasıyla konsept mağazacılık anlayışına öncülük eden Soobe, şimdi de en yeni trendleri takip eden ürünlerini, 17 Mart’ta Kayseri Park AVM’de açılışını yaptığı mağazasından çocuklara ulaştıracak.

Yaratıcı ve eğlenceli tasarımları ile ne istediğini bilen, stil sahibi çocukların markası Soo be, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış yeni mağazasını, Kayseri Park AVM’de, 2. katta, 299 metrekarelik bir alanda açtı. Soobe farklı hikayelerden oluşan iddialı koleksiyonları ile de dikkat çekiyor.

İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performansların yapıldığı, rengarenk ve fark yaratan mağazacılık konsepti ile dünya çocuk modasının öncü markası Soobe’nin Kayseri Park AVM Mağazası’nda, alışveriş, hem çocuklar hem de aileleri için çok daha eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz