Ana Sayfa İNDEKS Gebze Center Soo be’den bir mağaza daha

Soo be’den bir mağaza daha

Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışıyla yola çıkan Soo be, 0-12 yaş arasındaki çocuklar için hikayeleştirilmiş yaratıcı tasarımlarıyla perakende sektöründe güçlü adımlarla ilerliyor. Türkiye’nin çeşitli illerinde 26 mağazasıyla konsept mağazacılık anlayışına öncülük eden Soo be, şimdi de en yeni trendleri takip eden ürünlerini, Gebze Center mağazasından çocuklara ulaştıracak.

Yaratıcı ve eğlenceli tasarımları ile ne istediğini bilen, stil sahibi çocukların markası Soo be, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış yeni mağazasını, Gebze Center AVM’de 2. katta (eğlence katı) 616 metrekarelik bir alana açtı.

Soo be farklı hikayelerden oluşan iddialı koleksiyonları ile de dikkat çekiyor. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performansların gerçekleştirildiği, rengarenk ve fark yaratan mağazacılık konsepti ile dünya çocuk modasının öncü markası Soo be’nin Gebze Center AVM Mağazasında alışveriş, hem çocuklar, hem de aileleri için çok daha eğlenceli ve unutulmaz bir deneyime dönüşecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz