Ana Sayfa İNDEKS Simit Sarayı Simit Sarayı, 8 yeni mağaza ile Sırbistan pazarına girdi

Simit Sarayı, 8 yeni mağaza ile Sırbistan pazarına girdi

Dünyanın 4 kıtasında hızla büyümeye devam eden Simit Sarayı, Sırbistan’da açtığı 8 yeni mağaza ile ilk günden yoğun ilgi gördü

2017 yılına yurt dışında 150 yeni mağaza hedefiyle yola çıkan Simit Sarayı, Sırbistan pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Geniş ürün yelpazesi, ticari stratejisi ve yüksek kalite anlayışıyla bir dünya markasına dönüşen marka, Sırbistan’daki Costa Cofee’leri alarak Simit Sarayı mağazalarına dönüştürdü.

Simit Sarayı; Sırbistan’da, Bulevar Kralja Aleksandra, Goce Delceva, Njegoseva, Kralja Milena, Milesevska, Cika Ljubina, Bulevar 208 ve Zemun mağazalarının açılışını aynı hafta içinde gerçekleştirdi.

Simit Sarayı, Amerika, Almanya, Hollanda, Belçika, Kıbrıs, Kuveyt, Mısır ve Suudi Arabistan’ın aralarında yer aldığı 22 ülkede, en ünlü kentlerinde, dev meydanlarında, yer alıyor. İngiltere’nin başkenti, dünya finans ve turizm merkezi Londra’daki mağaza sayısını 8’e çıkaran Simit Sarayı’nın, 4 adet inşaatı devam eden mağazası kısa sürede açılacak. Londra’daki mağaza sayısı bu yılsonuna kadar 20’ye ulaşacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz