Ana Sayfa Gündem Silvian Heach, ilk mağazasını Ankara’da açtı

Silvian Heach, ilk mağazasını Ankara’da açtı

Dünyaca ünlü İtalyan markası Silvian Heach, Türkiye’deki ilk ve tek mağazası ile Ankara’da bulunan Next Level AVM’de açıldı.

Silvian Heach Sonbahar Kışı koleksiyonunu Ankara’nın önde gelen isimlerinin katılımı ile gerçekleşen “Happy Hour” etkinliği ile tanıttı. Dünyaca ünlü İtalyan markası Silvian Heach’in Türkiye’deki ilk ve tek mağazasının şık daveti, yoğun ilgi gördü.

Cemiyet hayatının önde gelen isimleri yeni sezon koleksiyonu ile de yakından ilgilendi. Silvian Heach markasının Orta Doğu ve Avrupa Bölge Müdürü Erika Farkas ve Türkiye Distribütörü İsmet Eraslan konuklar ile yakından ilgilenirken koleksiyon hakkında detaylı bilgi verdi. Ankara’da kadın ve çocuk giyim üzerine iki adet mağazaya sahip olan Silvian Heach Türkiye Distribütörü İsmet Eraslan, “Markanın ilk ve tek mono brand mağazasını Ankara’da açmaktan çok mutluyuz. İtalyan şıklığını yaşamak isteyen moda tutkunlarını 2016-2017 sezonunda bekliyoruz” dedi.

Silvian Heach Sonbahar/Kış koleksiyonunda kalıpları yıkan, modern ancak biraz nostaljik biraz romantik,erkeksi kıyafetler giyerken bile kadınlık cazibesini yönetebilen güçlü ruha sahip kendine güvenen özgür kadınların hikayesi anlatılmış. Koyu renkler toprak tonları ile canlandırılmış yumurta sarısı nokta atışları ile portakal ve baharat renkleri birlikte kullanılmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz