Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM ‘Şifalı taşlar ve bionerji’ Agora’da konuşulacak

‘Şifalı taşlar ve bionerji’ Agora’da konuşulacak

Agora AVM’nin her hafta düzenlediği “Agora Sohbetleri”nde şifalı taşlar ve bionerji konuşulacak. Bioenerji Uzmanı Belgin Dal, Agora AVM ziyaretçilerine şifalı taşların faydalarını anlatacak.

Her hafta cuma günü alanında uzman konukları ağırlayan Agora Sohbetleri, 1 Nisan Cuma günü Bioenerji Uzmanı Belgin Dal’ı ağırlayacak. Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında saat 16.00’da başlayacak olan söyleşide, Bioenerji Uzmanı Belgin Dal “Şifalı Taşlar ve Bioenerji” konusu ile ziyaretçiler ile buluşacak. Bioenerji nedir, şifalı taşlar nasıl kullanılır ve faydaları nelerdir, kişiye göre taş nasıl seçilir konuları hakkında katılımcıları bilgilendirecek olan Belgin Dal, merak edilen soruları cevaplayacak.

Şifalı taşlar ve bioenerjinin mucizevi etkileri

Bioenerji Uzmanı Belgin Dal 1 Nisan Cuma günü saat 16.00’da gerçekleşecek olan söyleşisinde; doğal taşlarla sağlığınıza kavuşmanın anahtarlarını ve dünyaya bakış açısına farklı bir kapı daha açmayı öğretecek. Doğanın türlü mucizelerini içinde barındıran şifalı taşarın iyileştirici etkilerini ve pozitif güçlerini katılımcılara aktaracak olan Belgin Dal, şifalı taşların kime- neye göre verildiğini açıklayacak ve kişilik özelliklerine göre kime- hangi taşın olumlu etkisinin olacağını paylaşacak.

Taşların kullanım şekillerinden, taşların arındırılma yöntemlerinden ve hangi hastalığa hangi taşın iyi geldiğinden bahsedecek olan Dal, çakra açımı ve bioenerji hakkında da Agora Sohbetleri takipçilerini bilgilendirecek. Söyleşi bitiminde katılımcılar arasından seçilecek 7 kişiye, Bioenerji Uzmanı Belgin Dal tarafından taş analizi yapılarak; çakra blokajların giderilmesi ve bioenerji uygulaması yapılacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, her Cuma saat 16.00’da gerçekleşen Agora Sohbetleri’nin ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile takip edildiğini, aile içi iletişim, sağlıklı yaşam, fiziksel ve ruhsal gelişim gibi hayata dair birçok konunun ve alanlarında uzman konukları Agora Sohbetleri’nde ziyaretçilerle buluşturduklarını belirterek, Agora Alışveriş Merkezi’nin diğer etkinliklerinden ve gelecek aktivitelerinden haberdar olmaları için Agora Alışveriş Merkezi Facebook ve Instagram sayfalarını takip etmelerini önerdi.

Belgin Dal kimdir?
2000 yılından beri iş hayatı içerisinde olan Belgin Dal; 2008 yılında yaşadığı bir olay üzerine doğal taşları araştırmaya başlayarak, taşların birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığını keşfetmiştir. Şifalı Taşlar ve Bioenerji konusu üzerine birçok seminer veren ve birçok televizyon programına katılarak ciddi bir takipçi kitlesi kazanan Bioenerji terapisti Belgin Dal’ın “Şifalı Taşlar” ismini taşıyan kitabı ile okurlarla buluşmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz