Ana Sayfa İNDEKS Flo Kinetix enerjisini Murat Dalkılıç ile birleştirdi

Kinetix enerjisini Murat Dalkılıç ile birleştirdi

Başarılı popçu Murat Dalkılıç, Türkiye’nin en çok sevilen gençlik markalarından Kinetix’in yeni marka yüzü oldu. “Bize Her Gün Kinetix” sloganıyla dikkatleri üzerine çeken reklam filmi serisinde Murat Dalkılıç, hayatının her anında Kinetix’in birbirinden şık ve rahat ayakkabılarını giydiği renkli karelerle ekrana geliyor. Reklam filmi Murat Dalkılıç’ın müzik ve fotoğraf stüdyosunda, dans provasında, katıldığı konser ve galalarda kısacası günlük hayatının her türlü eğlenceli ve koşuşturmalı anlarına eşlik eden Kinetix ayakkabılarla çekilen renkli görüntüleri ile devam ediyor.

Yıllardır Türkiye’nin en sevilen gençlik markaları arasında yer alan Kinetix, 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu tanıttığı yepyeni reklam filmi serisinde enerjisini başarılı sanatçı Murat Dalkılıç ile birleştirdi. Kinetix yeni reklam filmi serisi Murat Dalkılıç ve Ziylan Grup CEO’su Burak Övünç’ün katıldığı bir davet ile ilk kez basın mensuplarına tanıtıldı. Oldukça renkli görüntülere sahne olan davette Murat Dalkılıç’ın dansçıları yaptıkları şovlarla dikkatleri üzerlerine çektiler.

Heyecanlı olduğu gözlemlenen Murat Dalkılıç konuyla ilgili olarak; ” Kinetix yıllardır bildiğim, takip ettiğim ve sevdiğim bir marka. Türkiye’de uzun yıllar sevilen bir sanatçı olmak nasıl kolay değilse, bu kadar uzun zamandır Türkiye’nin en çok sevilen ve bilinen gençlik markalarından biri olmak da kolay değil. Her ikisi de hitap ettiğin kişileri anlamayı, onlara ayak uydurmayı, sürekli kendini geliştirmeyi ve enerjini hiç düşürmemeyi gerektiriyor. Bu anlamda Kinetix’i kendime benzetiyorum. Kinetix gibi ben de hem günlük yaşamım, hem de mesleğim gereği dinamik bir yapıya sahibim. Kinetix’in dinamik yapısıyla benim enerjimin uyacağını düşünüp, böyle bir teklif yapılınca ben de seve seve kabul ettim tabii. Kinetix markasıyla enerjimiz oldukça tuttu. “Bize Her Gün Kinetix” temalı reklam filmi çekimlerinde de çok eğlendim, oldukça keyifli geçti. Zaten günlük hayatımı yansıttığım için hiç zorlanmadım. Türkiye’de ilk olan “her güne bir reklam” fikriyle yola çıkılan seride, bir hafta için her günümün nasıl geçtiğini ekrana yansıttık.” dedi.

Ziylan Grup CEO’su Burak Övünç ise “Her yaştan tüketicinin beğenisini kazanan ve Türkiye’nin en çok satan spor markası olan Kinetix, bugün tüketicinin en iyi bildiği markalar arasında yer alıyor. Kinetix markamızda Murat Dalkılıç ile olan birlikteliğimizin gençler tarafından çok beğenileceğine inanıyorum. “Bize Her gün Kinetix” temalı reklam filmi ile gençlerle ve kendini genç hisseden herkesin hayatına renk katmak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çekimleri 4 günde tamamlanan ve Türkiye’de ilk defa haftanın her günü için ayrı kurguyla oluşturulan reklam filmi serisinin yönetmenliği Müfit Samık üstlendi. Kinetix’in İlkbahar / Yaz koleksiyonunun en göze çarpan modellerinin yer aldığı 7 ayrı reklam filminde Murat Dalkılıç giydiği 8 ayakkabı ile ‘’Bize Her Gün Kinetix’’ mottosunu hayatının her anında yansıtıyor. Murat Dalkılıç’a eşlik eden ayakkabılar arasında dayanıklı, esnek ve hafif yapısıyla gün boyu rahatlık ve konfor sağlayan iç taban teknolojili Hellio modeli, Murat’ın basketbol oynadığı sahnede performansıyla göz dolduruyor. Kinetix’in, yıllardır en çok satan ürünleri arasında yer alan efsanevi Herbert modeli reklam filminin gala sahnesinde Murat Dalkılıç’ın smokin şıklığını tamamlıyor. Filmin diğer dikkat çeken, Murat Dalkılıç’ın dans performansını sergilediği sahnede, rahat ve sportif tabanları, sezonun flash rengi ultramarine ile yapılan Todos modeli, sezon trendi renkleriyle bu yılın en sevilen sneaker modelleri arasında yer alıyor. Bu sezon sıklıkla karşılaşacağımız transparan kumaş detaylı dikişsiz üretilen ve tabanlarında renk şeridi geçişli Alert modeli, günün her anında rahatlıkla giyilebilen son dönemin en sevilen trendi sneakerlardan Pontech, Viera ve Bolton modelleri, hem sahil kenarında hem de günlük hayatta görmeye başladığımız ve esnek yapısıyla ayağı kavrayıp ekstra rahatlık sağlayan Venia modeli de reklam filminde ön plana çıkıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=J6TQY7hm9Sk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz