Ana Sayfa Marka-Mağaza Shoe City’den, ücretsiz ayak check-up’ına davet

Shoe City’den, ücretsiz ayak check-up’ına davet

Shoe City, bebeklikten ileri yaşlara kadar, bir ailenin ihtiyacı olan tüm danışmanlığı sunacak uzmanlarıyla kurban bayramında ayak sağlığına davetiye çıkarıyor. Shoe City’de, Kurban Bayramı’nda gelecek kişilere özel ücretsiz ayak analizi yapılarak, kişiye en uygun ayakkabı önerisinde bulunulacak.

Türkiye’nin ilk ayakkabı konfor butiği Shoe City Comfort, ayakkabı mağazası olmasının yanında müşterilerine sunduğu özel sağlık hizmeti anlayışıyla da ön plana çıkıyor. Vücudun tüm yükünü taşıyan ayakların sağlığı için hak edilen önemin verilmesi gerekiyor.

Shoe City; bebeklikten ileri yaşlara kadar, bir ailenin ihtiyacı olan tüm danışmanlığı sunacak uzmanlarıyla kurban bayramında ayak sağlığına davetiye çıkarıyor. Shoe City’de, Kurban Bayramı’nda gelecek kişilere özel ücretsiz ayak analizi yapılarak, kişiye en uygun ayakkabı önerisinde bulunulacak.

Türkiye’de sadece Shoe City konfor butiklerinde görebileceğiniz “Shoe Fitting” hizmeti sertifikalı uzman danışmanlar tarafından veriliyor. Danışmanlar, ayağınıza “ayak-ayakkabı uyum kontrolü” yaptıktan sonra, topuklu ve şık da olsa gün boyu rahat edeceğiniz ve size en uygun olan modeller sunuluyor.

Bu sistemde, özel eğitimli personel tarafından ayağınız Amerika’dan gelen son teknoloji Aetrex bilgisayarlı cihaz ile analiz ediliyor, ayağınızın ayakkabı ile uyum kontrolü yapılırken ihtiyaçlarınız da doğru olarak saptanıyor. Ayak analiz ve ölçüm cihazı ile müşterilerinin ayaklarındaki sorunları belirleyen danışmanlar, kullanıcıya en uygun ayakkabıları ve tabanlıkları öneriyorlar. Aetrex tabanlıklar; ayağın boyu, eni, basınç noktaları, kavisi ve kişinin ayak tipine göre yapılıyor. Uzman çalışanlar (trained fitter) tarafından verilen bu bilgiler de yetişkinlerin ayak sağlığı konusunda rehber niteliği taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz