Ana Sayfa İNDEKS AYD Sektör, 10. kez AVM Yatırımları Konferansı’nda buluşacak

Sektör, 10. kez AVM Yatırımları Konferansı’nda buluşacak

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından düzenlenen AVM Yatırımları Konferansı, 10. kez sektörle buluşacak. 10. AVM Yatırımları Konferansı, 1 Mart’ta Wyndham Grand Levent İstanbul’da gerçekleşecek.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından Soysal iş birliği ile düzenlenen AVM Yatırımları Konferansı, 10. kez sektörle buluşuyor. 1 Mart 2018 Perşembe günü Wyndham Grand Levent İstanbul’da gerçekleştirilecek AVM Yatırımları Konferansı 10. yılında yine AVM yatırımcıları ve yöneticileri, perakendeciler ve sektöre destek veren firmaları buluşturacak. Konferansta, sektörel konuların yanı sıra ilham veren yol gösterici oturumlar yer alacak.

“10. AVM Yatırımları Konferansı” ile Türkiye’deki AVM’lerin 30’uncu yılını kutluyoruz

AYD Başkanı Hulusi Belgü, “Ülkemizin ilk AVM’sinin açılmasından bu yana geçen 30 senede ülkemiz ve organize perakende sektörü için yadsınamaz bir katma değer yaratan alışveriş merkezleri yatırımcılarının çatı kuruluşu AYD olarak, AVM Yatırımları Konferansı’nı 10’uncu kez düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Alışveriş merkezleri, perakende sektörü ve çözüm ortaklarımızla sektörümüzün bu gücünü daha ileriye taşımak için yeniden bir araya geldiğimiz konferansımızda sıcak gündem maddelerini, ekonomiden dijitalleşmeye, güvenlikten müşteri davranışlarına, pazarlamadan yenilik ve son trendlere kadar geniş bir yelpazede sektörümüzü doğrudan ilgilendiren güncel konuları tüm yönleriyle tartışacağız” dedi.

10. AVM Yatırımları Konferansı ana başlıkları

AVM Yatırımları Konferansı 10. yılında yine alışveriş merkezi yatırımcıları, merkez yöneticileri, perakendeciler, alışveriş merkezi yöneticileri ve sektöre destek veren firmaları bilgi paylaşım ve iş birliği olanakları ile buluşturuyor. Sektörel konuların tartışılacağı, yeni gelişmelere ışık tutan ve yol gösteren oturumlarda gündemin sıcak konularına değinilecek.

Ekonomik Gelişmeler: Dünya ve ülke ekonomisindeki gelişmeler ve geleceğe bakış.
Dijital Dönüşüm: Müşteri beklentilerinden mağaza ve alışveriş merkezi deneyimine, perakendenin her alanını etkileyen teknolojiler.
Perakendenin Değişen Yüzü: Hızlı dönüşen dünyada dönüşen perakende.
Müşteri Davranışları ve Pazarlama: Müşterinin değişen beklentilerine seslenebilmek.
AVM’lerde Operasyonel Mükemmellik: Müşteri yolculuğunu kolaylaştıran uygulamalar.
İletişim: İlişki ve iletişim yönetiminde başarı Kırmızı Koltuk: Genç perakendecilerin gelecek hedefleri ve hazırlık planları AVM’lerde yeni trendler: AVM’lerde farklı ve en yeni uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz