Ana Sayfa Marka-Mağaza SEB Akademi’ye uluslararası ödül

SEB Akademi’ye uluslararası ödül

Küçük ev aletleri alanında dünyanın lider üreticisi olan ve bünyesinde Tefal, Rowenta, Moulinex, Krups, Lagostina gibi dev markaları bulunduran Groupe SEB, Interactive Media Awards (IMA) yarışmasında Intranet, Eğitim ve Sosyal Paylaşım Portalı; SEB Akademi projesiyle “Sınıfının En İyisi” (Best in Class) ödülünü aldı.

2006’dan bu yana dünya çapında web sitesi tasarımı ve geliştirilmesinde en yüksek mükemmellik standartlarını belirleyen ve şirketlerin performansına etkisini ölçerek projeleri ödüllendiren Interactive Media Awards’da bu yıl Intranet kategorisinde Groupe SEB’in eğitim ve sosyal paylaşım portalı SEB Akademi Sınıfının En İyisi olarak (Best in Class) ödüllendirildi.

SEB Akademi intranet portalı, Groupe SEB satış danışmanlarının, grubun tüm markalı ürünlerini en iyi şekilde tanıması ve müşterilerine en doğru hizmeti vererek en unutulmaz müşteri deneyimi sunabilmesi için tasarlandı. Interactive Media Awards (IMA) tarafından başarısı tescillenen intranet portalı sayesinde Tefal Shop’lar başta olmak üzere tüm satış noktalarında çalışan SEB satış danışmanları eğitim dokümanlarını, en iyi demo ve perakende uygulamalarını, bu portal üzerinden kolaylıkla inceleyebiliyor, testler ile bilgilerini pekiştirme fırsatı bulurken, anketler ile yönetime dahil olabiliyor.

Satış danışmanlarının sosyal paylaşımda bulunmalarına da imkan veren SEB Akademi, eğlenirken öğrenme kavramını da gerçek anlamda hayata geçiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz