Ana Sayfa Gündem Sapphire yönetimini, Prime Development devraldı

Sapphire yönetimini, Prime Development devraldı

Türkiye’de 2007 yılından bu yana alışveriş merkezi yatırımları bulunan Alman yatırımcı grubunun Türkiye kanadı Prime Development, kiralama ve yönetim danışmanlığı hizmeti verdiği projelere bir yenisini daha ekledi. İstanbul Levent’te bulunan Sapphire Çarşı, Prime Development’ın alışveriş merkezi yönetimi ve kiralama danışmanlığı yaptığı 5. proje olarak portföydeki yerini aldı.

Prime Development, Sapphire Çarşı’nın yönetimini devraldı. Alman yatırımcı grubunun Türkiye kanadı Prime Development, kiralama ve yönetim danışmanlığı hizmeti verdiği projelere Sapphire Çarşı’yı da ekledi.

İstanbul Levent’te 2011 yılında hizmete açılan Sapphire Alışveriş Merkezi 30 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal, uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca seyir terası, cafe restoranları ile hizmet veren Sappire Alışveriş Merkezi’nde çocuk eğlence alanları, hipermarket ile birlikte bin 50 araçlık otopark yer alıyor.

360 derece Seyir Terası ile İstanbul’a gelen turistler için önemli bir çekim noktası olan, iş merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan Sapphire AVM, metro bağlantısı ile de oldukça kolay ulaşım imkanlarına sahip.

Prime Development’ın, AVM yönetimi ve kiralamasını yürüttüğü Sapphire AVM dışında, İskenderun, Antakya, Gaziantep ve Sivas’ta yatırımını yaptığı 4, yönetim ve kiralama danışmanlığı verdiği 4 projesi daha bulunuyor.

Sapphire AVM Künyesi
Toplam kiralanabilir alan: 30 bin metrekare
Hipermarket: Bin 250 metrekare
Eğlence Alanı: 4 bin metrekare
Sinema Alanı: 2 bin 600 metrekare
Otopark: Bin 50 araç
Yatırımcı: Kiler GYO
Mağaza sayısı: 130

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz