Ana Sayfa Marka-Mağaza Samsonite Türkiye, Avrupa’da 1 numara

Samsonite Türkiye, Avrupa’da 1 numara

Samsonite, Avrupa’daki mağazalarında ‘Gizli Müşteri’ değerlendirmesi yaptı. Yıl boyunca üç kez, habersiz olarak yapılan ziyaretler sonucunda Samsonite Türkiye en yüksek oyu alarak Avrupa birincisi oldu.

Dünyanın en büyük seyahat ürünleri markası olan Samsonite’ın Avrupa ülkelerinde gerçekleştirdiği ‘Gizli Müşteri’ projesinde en yüksek oyu alan Samsonite Türkiye, Avrupa Birincisi oldu.

Samsonite tarafından yıl boyunca üç kez yapılan ‘Gizli Müşteri’ denetiminde mağazalar belirli kriterlere göre değerlendiriliyor. Üç ziyaretin sonunda mağazaların puanları toplanıyor. Samsonite Türkiye, bu toplamda en yüksek puanı alarak, Avrupa’daki mağazaların zirvesine yerleşti.

Habersiz olarak yapılan denetimlerde Avrupa’daki tüm Samsonite mağazalarının aldığı ortalama puan yüzde 68.2 olarak gerçekleşirken Samsonite Türkiye ise yüzde 78.6 puana ulaştı. Değerlendirmelerde en yüksek puanı alarak zirveye çıkan Samsonite Türkiye’nin ardından İrlanda ikinci, İsviçre ise üçüncü sırayı alan ülkeler oldu.

Samsonite Türkiye, ‘Gizli Müşteri’ değerlendirmelerinde, özellikle Vitrin, Mağaza Genel Görünüm, Personel, Karşılama, İhtiyaçları Anlama, Uğurlama gibi kriterlerde çok yüksek ortalamalara ulaşarak ilk sıraya yerleşti.

Samsonite Türkiye Genel Müdürü Cenk Pınar, ulaştıkları başarıdan büyük mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Samsonite Türkiye ekibi olarak, Avrupa birinciliğini ülkemize getirmekten gurur duyduk. Dünyanın en büyük valiz üreticisi markası olan Samsonite’ın Türkiye’deki başarısı, uzun bir zamandır sürdürülen çalışmaların neticesi. Samsonite Türkiye ekibi her konuda uzmanlaşmış, yenilikçi ve nitelikli kadrosuyla, etkili eğitimlerin neticesini alıyor. Avrupa’ya örnek olmayı sürdürüyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de bu başarıları sürdüreceğimize inanıyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımızı da bu başarıdan dolayı kutluyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz