Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Sabancı Holding’te bayrak değişimi

Sabancı Holding’te bayrak değişimi

Sabancı Holding Sanayi Grubu’nda yeni atamalar gerçekleşti. Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Mehmet Hacıkamiloğlu, “En değerli varlığımızın insan kaynağımız olduğu inancıyla, yöneticilerimizi kendi bünyemizden yetiştirmeye önem veriyoruz. Böylece Sabancı kültürünü içselleştirmiş; inovasyon, sürdürülebilirlik ve mükemmeliyet konularında aynı pencereden baktığımız çalışma arkadaşlarımızla şirketimizi ortak hedeflerimize taşıyoruz” dedi.

Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Akçansa ve Çimsa şirketlerinde yeni atamalar yapıldı. Akçansa Genel Müdürlüğü görevine, Çimsa’da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Şahap Sarıer atandı.

Ayrıca yeni görevlendirmeler çerçevesinde, Sabancı Holding’de Planlama, Raporlama ve Finansman Direktörü olarak görev yapmakta olan Tülin Şağul Akçansa Mali Koordinatörlüğü’ne, Çimsa İç Anadolu Bölge Satış Direktörü (Kayseri, Niğde ) olarak görev yapan Caner Türkyener Çimsa Genel Müdür Yardımcılığı’na (Hazır Beton), İç Anadolu Bölge Satış Direktörü (Eskişehir, Ankara, Afyon) olarak görev yapan Cem Talay Genel Müdür Yardımcılığı’na (Gri Çimento Satış ve Pazarlama) atandı. Ayrıca Akçansa’da Finans’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine de Steffen Schebesta getirildi.

Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Mehmet Hacıkamiloğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları kaydetti, ”Sabancı Holding olarak, en değerli varlığımızın insan kaynağımız olduğu inancıyla, yöneticilerimizi kendi bünyemizden yetiştirmeye önem veriyoruz. Böylece Sabancı kültürünü içselleştirmiş; inovasyon, sürdürülebilirlik ve mükemmeliyet konularında aynı pencereden baktığımız çalışma arkadaşlarımızla şirketimizi ortak hedeflerimize taşıyoruz. Sanayi Grubu’ndaki yeni görevlendirmelerimizi yaparken de bu anlayışla hareket ettik. Topluluğumuzda 20 yılı aşkın süredir görev yapan Şahap Sarıer’ı Akçansa Genel Müdürü olarak görevlendirdik. Ayrıca Akçansa ve Çimsa’daki organizasyonumuzu da yine kendi içimizden yetişen yöneticilerimizle güçlendirdik. Tüm arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum”.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz