Ana Sayfa Gündem Rüya 48 Outlet’in kiralama danışmanlığını KDM üstlendi

Rüya 48 Outlet’in kiralama danışmanlığını KDM üstlendi

KDM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı, Muğla’nın en büyük ve yeni AVM projesi Rüya 48 Outlet projesinin kiralama danışmanlığını üstlendi.

Türkiye’nin en gelişmiş turizm bölgesinde yer alan, 22 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Rüya 48 Outlet projesi Nisan 2024’te açılacak. Muğla merkeze 8 kilometre mesafede ve Türkiye’nin en önemli turizm bölgesinin ana ulaşım yolu üzerinde konumlanan Rüya 48 Outlet, 80’in üzerinde mağazası ve 1.000 araçlık otoparkı ile hem bölge nüfusuna hem de tatilcilere rahat ve konforlu alışveriş deneyimi sunacak.

Kadın, erkek giyiminden çocuk giyimine; ev dekorasyonundan, elektroniğe pek çok ulusal ve uluslararası markayı bünyesinde bir araya getirecek olan Rüya 48 Outlet, keyifli yeme içme alanları ile de sadece bölge nüfusu için değil, Dalaman, Datça, Fethiye ve Marmaris’e giden 3 milyondan fazla tatilci için de bir cazibe merkezi olacak. Projenin kiralama çalışmaları perakende sektörünün deneyimli firması KDM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı tarafından yürütülecek.

Ulusal ve uluslararası perakende ve emlak sektörünün lider firmalarından KDM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı, 2008 yılından bu yana proje geliştirme, kiralama ve yeniden kiralama ve yönetim alanlarında faaliyet gösteriyor.

Şimdiye kadar Türkiye ve komşu ülkelerde 75 AVM danışmanlık hizmeti veren KDM, Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları ve Perakendeciler Derneği AMPD, Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği (AYD) ve ICSC (International Council of Shopping Centers) üyesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz