Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Ramazan lezzetleri

Ramazan lezzetleri

Kasap Döner’de ramazan lezzetleri misafirlerini bekliyor. Global Restoran Yatırımları’nın lezzetleri ve konseptleriyle fark yaratan iki markası İkiSatır ve KasapDöner, ramazana özel menüleriyle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Misafirlerine Türk damak tadına uygun yiyecekler sunmayı ilke edinen Global Restoran Yatırımları, Kasap Döner ve İki Satır lezzetleriyle ramazan sofralarını da şenlendiriyor.

Menüsünde dört çeşit köfte, altı çeşit ızgara et ve salata yer alan İki Satır, lezzet tutkunları ‘her iftarda farklı bir lezzet denesinler’ diye özel fiyatlarla ramazan menüleri hazırladı. İftariyelik, çorba, Balkan veya Osmanlı Köfte, küçük patates, meşrubat, tatlı, su ve çaydan oluşan “Köfte Menü” 37.3 lira yerine 27.9 lira fiyatla lezzet tutkunlarına sunulacak. “Tavuk Menü”nün ramazana özel fiyatı 26.9 TL, “Et Menü”nün özel fiyatı ise 44.4 TL olacak.

İki Satır, Acıbadem, Bursa Kent Meydanı ve Viaport’taki restoranlarında en güzel iftar sofralarını kurmaya davet ediyor

KasapDöner ile iftar sofrası ziyafete döner

Dünyanın en sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerden biri olan döneri, sıra dışı bir konseptle lezzet tutkunlarıyla buluşturan Kasap Döner’de ramazan lezzetleri hazır. Kasap Döner, iftariyelik, çorba, Kasap Döner, küçük patates, meşrubat, Trileçe, su ve çaydan oluşan iftar menüsünü 39.9 TL yerine 29.9 TL ramazan özel fiyatıyla misafirlerine ikram edecek.

İstanbul, Ankara ve Bodrum’da seçkin lokasyonlarda 26 restoranı bulunan, Lefkoşa ve Bakü’deki restoranları aracılığıyla farklı konsept ve lezzetini yurt dışına da taşıyan Kasap Döner, son restoranını geçtiğimiz günlerde İstanbul Kızıltoprak’ta hizmete açtı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz