Ana Sayfa AVM Ramazan Kentplaza’da bir başka

Ramazan Kentplaza’da bir başka

Ramazan Kentplaza’da bir başka yaşanıyor. Açıldığı günden itibaren, Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir renk getiren Kentplaza, ziyaretçileri için hazırladığı birbirinden güzel etkinliklerini ramazan ayında da sürdürüyor.

Ramazan Kentplaza’da bir başka yaşanıyor. On bir ayın sultanı Ramazan’ın kendine has atmosferi Konya’da Kentplaza ile bambaşka yaşanıyor. Her gün 20.00 ile 23.00 saatleri arasında süren etkinliklerle Kentplaza tüm ziyaretçilerini, ramazan coşkusuna ve sevincine ortak ediyor.
konyakentplaza2Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün dolu dolu, birbirinden renkli ve kimi zaman da nostaljik etkinlikleriyle Kentplaza yine ramazanın vazgeçilmez adresi oluyor. Hem yetişkinler hem de çocukların ilgiyle izleyeceği; Meddah, geleneksel animasyon ve yarışmalar, gölge oyunları, tasvir Orta Oyunu, Aşuk ile Maşuk gösterisi, Tasavvuf musikisi, canlı Hacivat – Karagöz, sihirbaz, jonglör ve kukla gösterisi ile Kentplaza, bu yıl da ramazanda unutulmaz anlara sahne olmaya devam edecek.
AvmPartners tarafından yönetimi gerçekleştirilen Konya Kentplaza AVM, sosyal yaşama yepyeni bir boyut kazandıran aktivitelerine yenilerini ekleyerek, hayata en güzel renkleri eklemeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz