Ana Sayfa AVM Ramazan eğlencesi Samsun Piazza AVM’de

Ramazan eğlencesi Samsun Piazza AVM’de

Açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra renkli etkinlikleriyle de Karadenizlilerin buluşma noktası olan Samsun Piazza, ziyaretçilerine ramazana özel etkinlikler sunuyor. İftarda, Türk ve dünya mutfağının birbirinden lezzetli seçeneklerini sunan restoranları ile hizmet veren Piazza, iftar sonrası da ziyaretçilerini eşsiz Karadeniz manzarasında birbirinden eğlenceli etkinliklerde ağırlayacak.

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Piazza, ramazan ayında da ziyaretçilerini hem iftara hem de iftar sonrası eğlenceye bekliyor. Seçkin restoranları ile iftar keyfi yapmak isteyenleri ağırlayacak olan Piazza AVM, ramazan ayının vazgeçilmez etkinliklerini de iftardan sonra ziyaretçileriyle buluşturacak. Fasıl, Meddah, Karagöz-Hacivat, Sihirbaz ve Ortaoyunu etkinlikleri, iftar saatinin ardından Karadeniz manzaralı teras alanında Piazza ziyaretçilerinin buluşma noktası olacak.

Piazza’nın küçükten büyüğe tüm ziyaretçilerinin ilgiyle izleyeceği fasıl etkinliği 3 – 10 – 17 Haziran tarihlerinde, Meddah etkinliği 28 Mayıs – 2 – 8 – 16 – 19 Haziran tarihlerinde, Karagöz-Hacivat etkinliği 31 Mayıs – 7 – 14 Haziran tarihlerinde, Sihirbaz etkinliği 4 – 15 Haziran tarihlerinde, Ortaoyunu etkinliği ise 1 – 9 – 11 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz