Ana Sayfa Gündem Primemall Sivas AVM’de geri sayım başladı

Primemall Sivas AVM’de geri sayım başladı

Prime Development ve Sivas Yatırım Ortaklığı AŞ iş birliğiyle 2015 yılında temelleri atılan Primemall Sivas AVM projesi 30 Kasım’da Sivaslılarla buluşuyor. 35 bin metrekare kiralanabilir alana sahip projede 120 mağaza hizmet verecek.

Sivas’ın ilk alışveriş merkezi olarak, Prime Development ve Sivas Yatırım Ortaklığı AŞ iş birliğiyle hayata geçecek olan Primemall Sivas AVM projesinde geri sayım başladı. İnşasına 2015 yılının Ağustos ayında başlanan proje, 30 Kasım’da Sivaslılarla buluşacak.

35 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Primemall Sivas AVM, özgün mimarisi, ulusal ve uluslararası markaları, sinema salonları, çocuk eğlence alanları, etkinlikleri, kafe ve restoranlarıyla Sivas’ta her yaştan ziyaretçiye keyifli zaman geçirecekleri yaşam alanları sunacak.

Tamamlandığında 200 milyon TL mal olacak olan ve şehrin sosyal, ekonomik hayatını canlandıracak olan Primemall Sivas AVM ile yaklaşık bin 200 kişiye istihdam imkanı yaratılacak.

Primemall Sivas projesi European Property Awards’tan Development kategorisinde Highly Recommended ödülüne layık görülmüş, Sign of the City Awards’ta “En iyi Bölgesel Alışveriş Merkezi” seçilmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz