Ana Sayfa AVM Primemall İskenderun’da ‘Elif’in Düşleri’

Primemall İskenderun’da ‘Elif’in Düşleri’

Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sürpriz etkinliklerle ile dolu dolu karşılayacak. 22-28 Nisan tarihleri arasında Elif’in Düşleri Primemall İskenderun’da çocuklarla buluşacak.

Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film kahramanları Elif’in Düşleri’ni 22-28 Nisan tarihleri arasında çocuklarla buluşturacak.

Kentin ilk alışveriş ve yaşam merkezi olan Primemall İskenderun, çocukların en çok sevdiği çizgi film karakterlerinden olan Elif’in Düşleri çizgi film kahramanlarını karşılamaya hazırlanıyor. Hayal dünyasındaki meyve ve sebzelerle oyunlar oynayarak çocukların meyve ve sebzeleri tanıyıp faydalarını eğlenerek öğretecek olan muhteşem sahne gösterisi, çocuklara yönelik müzikal tadında gerçekleşecek. Elif’in Düşleri sahne gösterilerinin; 22-23-28 Nisan, 13.00, 15.00, 17.00 saatlerinde, 24-25-26-27 Nisan tarihlerinde ise, 11.00, 13.00, 15.00 saatlerinde gerçekleşeceği etkinliğimize tüm çocuklarımız davetli.

Bu muhteşem çocuk etkinliğinin yanı sıra, 23 Nisan Pazartesi günü Özel İkem Koleji öğrencileri, düzenleyeceği muhteşem müzik ve dans gösterisi ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Çocukları kendi gününde sevindirmeyi unutmayan Primemall İskenderun, gün boyunca çocuk misafirlerimizi sürpriz hediyelerle sevindirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz