Ana Sayfa Gündem Prestige Mall satıldı

Prestige Mall satıldı

MSFD AŞ’nin sahibi olduğu Prestige Mall satıldı. 25 bin metrekare kapalı alana sahip Prestige Mall’ü, Mansur Topçuoğlu satın aldı.

AVMDergi.com
2013 yılında MSFD AŞ’nin devraldığı Presige Mall, el değiştirdi. Bahçeşehir Gölet Park içinde bulunan Prestige Mall’ün satışı, Mansur Topçuoğlu’na yapıldı. Haliç Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı olan Avukat Mansur Topçuoğlu, kısa bir süre önce isim hakkını satın alarak Yeni Yüzyıl gazetesinin de patronu olmuştu.

Prestige Mall, 2007 yılında İrlandalı Quinn Group tarafından 55 milyon dolara alınmıştı, 2013 yılında ise Rusların sahip olduğu MSFD AŞ devralmıştı. AVM, özellikle Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım ve Beylikdüzü ilçelerine yakın mesafede bulunuyor. 25 bin metrekare kapalı alana sahip 3 katlı Prestige Mall’de yaklaşık 12 bin metrekare kiralanabilir alan, 55 mağaza, bin metrekare çocuk oyun alanı ve 3 bin metrekare kapalı otopark yer alıyor.

Mansur Topçuoğlu’na devredilmesinden sonra Prestige Mall’ün renovasyon ve mimari konseptinde bir takım yeniliklere gidilecek. Ayrıca marka karması ve konseptte de değişiklikler yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz