Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Posiflex’e ödül

Posiflex’e ödül

Posiflex’e ödül yağmuru. Profilo Ödeme Sistemleri’nin, Türk mükelleflerle buluşturduğu Posiflex ürünleri, art arda “RedDot Ödülü” kazandı.

Yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleriyle, Türkiye’de 30 yıldır ödeme sistemleriyle hizmet veren Profilo Ödeme Sistemleri’nin PC POS alanında dünya devi Posiflex ile yaptığı işbirliği sayesinde Türk mükelleflerle buluşturduğu cihazlar, art arda RedDot Ödülü alma başarısı gösterdi.Ürünlerinde üstün tasarım özelliği ve fonksiyonelliği bir araya getirerek PC POS alanındaki “premium” algısını sürdüren Profilo Ödeme Sistemleri, RedDot ödüllü Posiflex cihazlarıyla son teknolojiyi kalite, konfor ve estetikle bir araya getiriyor. İlk olarak dokunmatik ekranlı PosiflexTowerPC POS cihazlarıyla RedDot’a uzanan Posiflex,Posiflex Hibrit Mobil POS çözümü MT-4008Wile bir kez daha RedDot Ödülü’nün sahibi olma başarısı gösterdi.

Tasarım harikası PC POS’lar

Merkezi, Almanya Essen’de bulunan, Avrupa’nın en saygın kurumlarından Design Zentrum Nordrhein Westfalen tarafından yarım asırdır verilen, uluslararası arenada en güvenilir ve prestijli ödül kabul edilen RedDot Tasarım Ödülü sahibi PosiflexTowerPC POS cihazları şık görüntüsüyle de fark yaratıyor.
Son teknolojiyle geliştirilmiş, dokunmatik ekranlı PosiflexTowerPC POS cihazları, fansız çalışıyor. Fansız çalıştığı için her tarafı kapalı olan ürün, ısı ve nemden de etkilenmiyor. Böylece daha hızlı ve üstün performans sergileyen PosiflexTower PC POS cihazları, fiyat/performans oranı ile de dikkat çekiyor.
Perakende ve HORECA sektörü için tasarlandı
Posiflex’in, tasarım dünyasının “Oscar Ödülü” olarak da nitelendirilen RedDot’ı kazanan bir diğer ürünü de Posiflex Hibrit Mobil POS çözümü MT-4008W oldu. Hem mobil hem de sabit kullanılabilme özelliği ile“hibrit” olarak da adlandırılan MT-4008W sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözümler esas alınarak üretilmiş bulunuyor.MT-4008W modeli, 56 ülkeden toplam 4928 aday arasından; yaratıcılık, kalite, fonksiyonellik, ergonomi, sağlamlık ve uyumluluk gibi birçok tasarım dalında uluslararası uzmanların oluşturduğu jüriyi ikna ederek, Posiflex’e yeni bir RedDot daha kazandırdı.
profiloodemesistemleri2Perakende ve HORECA işletmeleri için tasarlanan Posiflex MT-4008W, hibrit çözümü ile mobil deneyimde yeni bir dönem başlatıyor. MSR ve barkod okuyucuları destekleyen, 8” dokunmatik ekranlı tablet, aynı zamanda uygulamaya göre bir tutma kolu ya da el askısı ile kullanılabiliyor. Dahili WiFi, 3 termal yazıcı içeren ve geniş bağlantı portu seçenekleri sunan şarj yuvası özellikleri, mobil POS’u “hepsi bir arada” özellikli sabit bir POS’a dönüştürüyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz