Ana Sayfa Gündem Porland’tan yeni konsepte iki mağaza birden

Porland’tan yeni konsepte iki mağaza birden

Üretici ve perakendeci kimliği ile Türkiye’nin porselende lider markası Porland, zincir mağazalarına “Porland Fabrika’’ konsepti ile iki yeni mağazasını daha ekledi.

Ankara Nata Vega AVM ve Diyarbakır Forum AVM’de açtığı mağazaları ile yurtiçinde toplam mağaza sayısını 25’e yükselten Porland, hem ev kullanıcıları hem de profesyonel kesim müşterileri ile buluşuyor. 2 bin 135 metrekareye sahip Nata Vega AVM mağazası ve bin 465 metrekarede kurulu Diyarbakır Forum AVM mağazasında günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere çeşit çeşit porselen takımları, cam ve çelik ürünleri, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun hediyelik ürünler bulunuyor.

Porland, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Türkiye’de 25 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, sadece Türkiye’de değil dünyada da bir ilk olarak uyguladıkları fabrika konsepti mağazaların sayısını 2016 yılında da artıracaklarını söyledi. Pamukçu, “Bu ölçekteki yatırımlar, uzun vadede oluşan ve sonuçları yine uzun vadede alınabilecek, piyasaların esnek yapısının tutum oluşturmada belirleyici olmadığı yatırımlardır. Porland Fabrika mağazalarımız çok geniş metrekarelere sahip olduğu için ev-yaşam alanında geniş ürün gamını tüketici ile buluşturarak aynı anda yüksek hizmet kalitesi sunuyor’’ dedi.
Türkiye’nin farklı şehirlerinde doğru lokasyon ve doğru zamanda yeni mağazalar açma stratejilerinin olduğunu anlatan Pamukçu, Porland’ın sadece perakende yatırımları ile değil üretici kimliğiyle de sektörde fark yaratan bir marka olduğunu, sert porselen ürünlerinin dışında alüminalı porselen ürünleri ile uluslararası pazarlarda ciddi miktarda büyüme kaydettiklerini vurguladı. Perakendede 2016 yılına, bir önceki yılın hedeflerini büyük oranda gerçekleştirerek gireceklerini de hatırlattı. Porland’ın Türkiye’nin hemen hemen her yerinde mağazaları ayrıca birçok ilde bölge müdürlükleri ve bayilikleri bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz