Ana Sayfa AVM Podium Ankara AVM kapılarını açtı

Podium Ankara AVM kapılarını açtı

Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeniyle açılışı ertelenen Podium Ankara AVM, bugün açıldı. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Podium Ankara AVM, 450 milyonluk yatırımla hayata geçti.

SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi AŞ tarafından 450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Podium Ankara AVM kapılarını açtı. SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuh Acar, “Mimarisinden marka karmasına her yönünün titizlikle planlandığı Podium inanıyoruz ki yeni çekim merkezi olacak.” dedi.

Podium Ankara, Anadolu bulvarı ile Bağdat Caddesi kavşağında, ana yolların kesiştiği merkezi konumu, güçlü marka karması, modern mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanları ile öne çıkıyor. Podium Ankara, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ve 180 mağazası ile bölgenin yeni çekim merkezi olmayı hedefliyor. Önemli ölçüde ziyaretçi ağırlaması beklenen Podium AVM, yaklaşık 5 bin kişiye sağladığı doğrudan ve dolaylı istihdamla bölgeye değer katacak.

70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturan Podium, güçlü marka karması ve merkezi, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile başkentin yeni buluşma merkezi olmayı hedefliyor. Acar, “Podium Ankara AVM bulunduğu alan, 380 küçük yatırımcının bir araya gelerek geliştirdiği bir arsadır. Üzerine 24 yatırımcının yatırım yapmasıyla 450 milyon TL yatırım değeri olan ve çok ortaklı bir örnek olarak hayata geçirildi” ifadesinde bulundu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz