Ana Sayfa AVM Piazza’dan alışveriş yap, 4×4’lük hediye kazan

Piazza’dan alışveriş yap, 4×4’lük hediye kazan

Açıldığı günden bu yana ziyaretçilerini hesaplı ve kaliteli alışveriş ile buluşturan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileri iki kere kazanıyor. Dört mevsim farklı kampanyalar ve fırsatlar sunan Piazza’dan alışveriş yapanlar son model Hyundai Tucson kazanma şansı yakalıyor.

Yerli ve yabancı birçok markaya ev sahipliği yapan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, Piazza Club üyeliği uygulamasıyla ziyaretçilerine ekstra avantajlar sağlıyor. Üyelerinin AVM ziyaretlerini ve üye iş yerlerinde gerçekleştirdiği alışverişlerini ödüllendiren ve kişiye özel avantajlı kampanyalar sunan Piazza Club ile alışveriş daha keyifli hale geliyor.

Son tarih 31 Ağustos
Daha önce düzenlediği yılbaşı kampanyası ile bir kişiye BMW 318i sahibi yapan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi’nde, 10 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapanlar son model Hyundai Tucson kazanma şansı elde ediyor.

Kentin buluşma noktası haline gelen Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkez’in Club üyelik avantajlarından faydalanmak isteyenler, danışma birimine başvurup form doldurarak anında ve ücretsiz olarak üyeliklerini başlatabiliyor. Danışma biriminde ve ayrıca oluşturulan özel stantlarda üyelik avantajlarının ziyaretçilere anlatıldığı Piazza Club’ın üye sayısı her geçen gün katlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz