Ana Sayfa AVM Gordion AVM ziyaretçileri Ziynet Sali ile buluşacak

Gordion AVM ziyaretçileri Ziynet Sali ile buluşacak

Ziynet Sali, Gordion AVM’de özel bir konser verecek. Uzun süredir dansçılarıyla birlikte sahne almayan Ziynet Sali, 15 Mayıs Pazar günü Gordion AVM için dansçılarıyla birlikte özel bir şov hazırladı.
Pop müziğinin zirvedeki isimlerinden Ziynet Sali, Ankara’daki en özel konserlerinden birini 15 Mayıs Pazar günü Gordion Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirecek. No:6 albümü ve Başrol şarkısına çektiği özel kliple, müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan Ziynet Sali, Ankaralılara özel Cengiz Abazoğlu imzalı 2 özel kostümüyle ve dansçılarıyla Gordion’da sahne alacak.

Kariyerinin en önemli konserlerinde ve projelerinde, hep yanında yer alan ve kostümlerini hazırlayan Cengiz Abazoğlu da, bu konser için Ziynet Sali’ye bahar esintileri taşıyan özel, farklı, enerjik bir kostüm tasarladı.

Uzun süredir dansçılarıyla birlikte sahne almayan Ziynet Sali, 15 Mayıs Pazar günü Gordion için, dansçılarıyla birlikte özel bir şov hazırladığını, uzun bir aradan sonra Ankara’da herkese açık bir konserle, müzikseverlerle buluşacağı için çok heyecanlı olduğunu belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz