Ana Sayfa AVM Piazza’da bayram çocuklara güzel

Piazza’da bayram çocuklara güzel

Samsun Piazza AVM’nin Çocuk Atölyesi, çocuklar için çok renkli bayram sürprizleri hazırlıyor. Bayramda Piazza’ya gelen minikler hem eğlenecek hem de birbirleriyle yarışmanın keyfine varacak.

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çocukları Ramazan Bayramı’nda eğlenceye davet ediyor. Bayramın birinci ve ikinci günü animatörler çocukların gününü balon, rüzgar gülü ve sürpriz hediyeler ile şenlendirirken, bayramın üçüncü gününe denk gelen 7 Temmuz’da ise Çocuk Atölyesi ile coşku dolu günler minik ziyaretçilerle buluşacak. Cem Amca ve BabaDodo’nun birbirinden keyifli yarışmalarıyla çocuklar, bayramda unutulmaz anılar biriktirecek. Çocuk Atölyesi etkinlik alanında 15.00 – 16.30 ve 18.00 saatlerinde düzenlenecek olan hem yeteneğe bağlı hem de bilgiye dayalı yarışmalar sonunda çocuklar, sürpriz hediyeler kazanacak.

06-12 yaş arası tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte, minikler rehberleri Cem Amca ve onun eğlenceli kuklası BabaDodo eşliğinde eğlenceli saatler geçirecek. Etkinlikte çocuklar, limbo, yumurta taşıma, halka atma, at yarılı ve final parkuru yarışmalarına katılmanın yanı sıra, Cem Amca’nın hikayelerini dinleyecek, onunla yaratıcı drama çalışmaları yapacak. Etkinliğin sürprizi ise “7’den 77’ye”deki çocukların sahne performansları olacak. Bir dönemin en sevilen çocuk eğlence programı 7’den 77’ye’nin en güzel performansları, Piazza’nın etkinliğinde yeniden sahnelenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz