Ana Sayfa Gündem Perakende Güneşi Ödülleri sahiplerini buldu

Perakende Güneşi Ödülleri sahiplerini buldu

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen ve 15 yıldır sektörde ses getiren “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu. Perakende Güneşi Ödülleri’nde Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi Orka Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu oldu.

Her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumlarının ödüllendirildiği sektörün en prestijli ödülleri olan “Perakende Güneşi Ödülleri” 26 Kasım 2015 Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen törende sahiplerini buldu.

“ATU Özel Ödülü”, “Perakendeye Katkı Ödülü”, “En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü”, “Genç Liderler Ödülü”, “En Başarılı Sosyal Medya Kullanım Ödülü”, “En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü”, “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” kategorilerinin ödüllendirildiği tören, perakende sektörü ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Perakende sektörüne yönelik etkinlikleri ile fark yaratan, katma değer sağlayan ve sektörü aynı çatı altında toplayan Soysal tarafından düzenlenen Perakende Günleri “Perakende Güneşi Ödülleri” ile sona erdi. Her yıl olduğu gibi sektörden gelen yoğun katılım sonrasında ayrıntılı ve titiz bir süreçle belirlenen ödüller 7 ayrı kategoride verildi.

Perakende Güneşi Ödülleri’nin en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve sektöre yıllarca hizmet eden başarılı isimlere verilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi ise bu yıl Orka Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu oldu.

Perakende Güneşi 2015 Ödülü’nü  kazananlar şöyle:
Yaşam Boyu Başarı Ödülü / Süleyman Orakçıoğlu – Orka Yönetim Kurulu Başkanı

Perakendeye Katkı Ödülü / Mudo Concept

ATU Özel Ödülü Vakko

Genç Liderler Ödülü Talha Çilek – Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi

En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü Cem Eriç – Kanyon Genel Müdürü

En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü Vestel – Pazar Kahvaltısı

En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü  Lc Waikiki – Waisimo uygulaması

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen ‘Perakende Güneşi Ödülleri’nin jürisi de sektörün en özel isimlerinden oluşuyor. Jüride; MOSDER Temsilcisi/ Kelebek-Doğtaş Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Doğan, ATÜ Genel Müdürü Ersan Arcan, KMD Temsilcisi / Boyner Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Karadeniz, GPD Temsilcisi / Özay Hukuk Bürosu Merter Özay, TURYİD Temsilcisi / TURYİD Genel Koordinatörü Vedat Dilber, Next Academy Başkanı Levent Erden, BMD Temsilcisi / Vakko CEO’su Jaklin Güner, Finansbank Ödeme Sistemleri Direktörü Murat Koraş, AYD Temsilcisi, ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı, GAT Group Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Nuşin Oral, Multi Turkey Kiralama Direktörü Özge Ülkü, TMD Temsilcisi / Harvey Nichols, Brandroom ve Galeries Lafayette’ten Sorumlu Genel Müdürü Simge Telman, Boyner Holding Başkan Yardımcısı Serdar Sunay, MTD Temsilcisi / MTD Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Kaya, BÜYEM Direktörü Yard. Doç. Dr. Tamer Atabarut

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz