Ana Sayfa Marka-Mağaza Paşabahçe, son mağaza yatırımını Tuzla’ya yaptı

Paşabahçe, son mağaza yatırımını Tuzla’ya yaptı

Paşabahçe Mağazaları, son mağaza yatırımı için Tuzla’yı seçti. Şişecam Topluluğu’nun Tuzla’da bulunan yeni genel merkez yerleşkesinde, 385 metrekarelik alana sahip olan Paşabahçe Tuzla Mağazası, bardaklardan servis ürünlerine, ev aksesuarlarından özel koleksiyonlara kadar yaklaşık 4 bin ürünü müşterilerinin beğenisine sunacak.

Ürünleri ve mağaza konseptiyle müşterilerine her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi sunmak için çalışan Paşabahçe Mağazaları, Tuzla Şişecam Genel Merkez Yerleşkesinde de müşterileriyle buluştu. Şişecam’ın Tuzla Genel Merkezi’nde faaliyete geçen Paşabahçe Mağazası’nın açılışı, Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman’ın katılımı ile bugün gerçekleştirildi.

Geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyimiyle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, 385 metrekarelik alana sahip olan mağazasında ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürün seçeneğine yer veriyor.

Merkezi konumu sayesinde tüketicilere keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunacak olan Tuzla Mağazası D-100 Karayolu üzerinde önemli bir geçiş noktası üzerinde yer alan lokasyonuyla dikkat çekiyor. Tuzla’da yoğunlaşan işyerleri ve yükselen yerleşim birimlerinden de ilgi görmesi beklenen Paşabahçe Tuzla Mağazası, her gün 10.00 ve 20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz