Ana Sayfa Dünyadan Michael Kors, ilk pop-up mağazasını açtı

Michael Kors, ilk pop-up mağazasını açtı

Michael Kors, The Kors Edit adındaki ilk pop-up konseptli mağazasını New York’ta açtı. The Kors Edit her ay yeni ve güncel ürünlerin içerik ve hikayesini de içeren butik tarzı bir alışveriş ortamı sağlamayı hedefliyor.

Kors, New York, 384 Bleecker Caddesi’nde yer alan mağazasını ilk kez yapılan The Kors Edit adlı pop-up mağazaya dönüştürdü. The Kors Edit, her ay değiştirilerek müşterilerine Michael Kors tarafından seçilmiş yaratıcı temaları koleksiyon parçalarıyla birlikte sunacak. The Kors Edit her ay yeni ve güncel ürünlerin içerik ve hikayesini de içeren butik tarzı bir alışveriş ortamı sağlamayı hedefliyor.

Michael Kors, “Biz sadık müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için her zaman yeni fikirler düşünüyoruz, şu anda bu amacımıza yönelik en iyi yöntem The Kors Edit” diyerek, “Bleecker Caddesindeki mağaza daha çok en yeni fikirlerin, konseptlerin ve kişiselleştirilen hizmetin gerçekleşmesi için bir laboratuvar. Ben özellikle şehir içinde, bu tür yenilikçi bir alışveriş alanı istedim ve Bleecker Caddesi her zaman kültürel olarak zengin bir nokta olmuştur” şeklinde konuştu.

Bugünün kültürel yapısı olarak tanımlanan, sürekli değişim içinde olan zevklere ve arzulara hitap etmek amacıyla trendlere uygun ürünler yaratmak, müşterilerinin isteklerini temin etmek için markanın tercih ettiği en hızlı ve yaratıcı yol.

14 Eylül’de, ilkbahar 2017 Michael Kors Collection defilesinin olduğu gün, The Kors Edit mağazası podyumdan hemen sonra bahar ürünleri ile donatılacak ve defileden birkaç saat sonra satın almaya hazır hale getirilecek. The Kors Edit, 2016 Ekim ayında markanın ilk sokak modası olan “The Walk” kampanyasındaki ürünleri vurgulamaya yönelecektir. Sergi, bireyselliği vurgulayacak ve kampanyadaki Brooklyn koleksiyonunun çantaları ve giyime-hazır ürünlerin çeşitli bir biçimde sunacak.

Galeri gibi bir ortama sahip olan Bleecker Caddesindeki mağaza, Michael Kors’daki doğallığın, yaratıcılığın ve yeniliğin ruhunu yansıtacak ve The Kors Edit  pop-up mağazası  “School of Sport” konsepti ile 10 Ağustos’ta açıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz