Ana Sayfa Gündem Paşabahçe Çankaya ile buluştu

Paşabahçe Çankaya ile buluştu

Paşabahçe Mağazaları, Çankaya’da yeni mağazasını hizmete açtı. Toplam 400 metrekarelik alana sahip olan Çankaya Paşabahçe Mağazası, yaşam ve butik ürünlerinden oluşan yaklaşık 4 bin ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, Çankaya’da yeni mağazasını hizmete açtı. Müşterilerine keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları’nın Çankaya’daki 400 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazasında, “Yaşam” ve “Butik” konsepti altında 4 binin üzerinde ürün bulunuyor.

Birbirinden şık bardaklardan dekoratif ürünlere, tabaklardan karaflara kadar eve dair birçok seçeneğin geniş bir yelpazede müşterilerin beğenisine sunulduğu Çankaya mağazasında, sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonuna ait parçalar da müşteriyle buluşuyor.

Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 12 ilde 47 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 48 mağaza ile hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz