Ana Sayfa Gündem Pandora’nın 15. mağazası Ankamall’de

Pandora’nın 15. mağazası Ankamall’de

Pandora Türkiye’de büyümesini sürdürüyor. Türkiye’deki 15. mağazasını Ankamall’de açan Pandora, Ankara’da 3 mağazaya ulaşmış oldu.

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora, Türkiye’de 2014 yılı başında aldığı doğrudan yatırım kararıyla birlikte gerçekleştirdiği yeni mağaza açılışları ile Türkiye’de büyümesini sürdürüyor. Kişiye özel mücevher dendiğinde ilk akla gelen dünyaca ünlü marka Pandora, Türkiye’deki 15. mağazasının açılışını 24 Mart Perşembe günü, ANKAmall’da gerçekleştirdi. Ankara’da hizmete giren kentin üçüncü Pandora mağazasının açılışı anısına, hafta sonu ANKAmall mağazasından 199 TL değerinde alışveriş yapan müşterilerine bir adet 169 TL değerinde gümüş bileklik hediyesi ile mücevher tutkunlarını sevindirdi.

Pandora, her birinde ayrı hikayeler barındıran koleksiyonları ile dünyada olduğu gibi Türkiye’de de markanın tutkunları ve moda severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. 1982 yılında Danimarka’da yolculuğuna başlayan Pandora, yüksek kalitedeki, modern ve orijinal mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla dünyanın her yerindeki kadınlarla buluşturmayı amaçlıyor. Mağaza uygulaması Murat Oral Tasarım ve İç Mimarlık tarafından yapılan Pandora, Ankamall’de de son derece şık bir mağazayla müşterilerini ağırlayacak.

Pandora’nın İstanbul’da Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi, Özdilek Park AVM, Marmara Forum AVM, Forum İstanbul AVM, Capacity AVM ve Buyaka AVM’de, Ankara’da Next Level AVM ve Cepa AVM’de, İzmir’de Alsancak ve Bornova Forum AVM’de, Antalya’da Terracity AVM ve Migros’ta ve Bursa’da Korupark’ta mağazaları bulunuyor.

Boyner Mağazacılık’ta da shop-in-shop konseptiyle tutkunlarıyla buluşan Pandora’nın İstanbul’da Boyner İstinye Park, Boyner Akasya, Boyner Brandium, Boyner Capitol, Cevahir YKM, Mall of Istanbul YKM; Ankara’da Boyner Panora, Boyner Ankamall, Kızılay YKM ve İzmir’de Boyner Çiğli Kipa, Boyner Balçova ile Konak YKM’de satış noktaları bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz