Ana Sayfa AVM Palm City Mersin’den çocuklara eşsiz deneyim

Palm City Mersin’den çocuklara eşsiz deneyim

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “World of Undersea – Su Altı Dünyası Sergisi” ile sömestir tatilinde çocuklara unutmayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Palm City Mersin AVM’nin, 22 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı “World of Undersea – Su Altı Dünyası” Sergisi’nde çocuklar, denizlerin altındaki dünyayı keşif etme ve deniz altındaki yaşamı yakından görme fırsatını yakalayacak.

Su Altı Dünyası sergisinde ziyaretçiler hareketli-robotik 1.5 metre uzunluğundaki sevimli Fok, Denizaslanı ve Yunus ile birlikte, 4 m uzunluğundaki Balina ve Köpekbalığı’nı yakından inceleyecekler. Sergide Kaptan Jack isimli animatronik robot ile tanışacak olan minik ziyaretçiler unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Tüm çocuklar Su Altı Dünyası Sergisi’nde 6 metre uzunluğundaki Batiskaf isimli denizaltında su altı belgeseli seyrederken, denizlerin altındaki dünyayı keşif etme ve deniz altındaki yaşamı yakından görme şansını yakalayacaklar.

Minik ziyaretçiler, eğlenerek öğrenecekleri Su Altı Sergisi’nde gemi ekipmanlarını yakından görme ve inceleme fırsatı yakalarken, Kaşifler sergisinde ise Kristof Kolomb, Vasco Da Gama ve Bartolomeu Dias gibi ünlü bir çok denizci kaşifin keşiflerini de öğrenecekler.

Su Altı Dünyası Sergisi’nin renkli dünyasının çocuklara sunduğu eğlenceli macera sömestir tatili süresince devam ederken, hafta sonları ise resim boyama atölyesi ve oyun hamuru atölyesi ile keyifli saatler yaşayacaklar. “World of Undersea – Su Altı Dünyası Sergisi” 22 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Palm City Mersin AVM’de tüm çocukları ve aileleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz