Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir’de ‘Diyet ve Organik Yaşam Festivali’ başlıyor

Palladium Ataşehir’de ‘Diyet ve Organik Yaşam Festivali’ başlıyor

14 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında organik ve doğal ürünlerin satıldığı, işin uzmanlarınca ‘doğal beslenme, sağlıklı yaşam ve güzellik’ başlıklarının anlatılacağı “Diyet ve Organik Yaşam Festivali” Palladium Ataşehir’de başlıyor.

Anadolu Yakas’ının gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir’de, ‘İyi yaşamanın yolları‘ bu işin uzmanları tarafından anlatılıyor, önemli egzersiz detayları veriliyor ve organik ürünler satışa sunuluyor. Beslenme – diyet uzmanlarının, güzellik ve stil sahiplerinin katılacağı festivalde nasıl daha sağlıklı ve iyi yaşarız onun inceliklerini öğreneceğiz. Türkiye’nin dört bir yanından gelen, doğal ürünlerden satın alarak da ne alıyorsanız en tazesini alma şansınız olacak.

Festival çerçevesinde; Diyetisyen Ferin Batman, Sağlıklı Yemek Kitabı Yazarı Nilgün Bodur ve Vlogger Merve Özkaynak size diyet, sağlıklı yaşam ve güzellikle ilgili önemli bilgiler verecek. 14 Mayıs’ta beslenme ve diyet uzmanı Ferin Batman, size doğru beslenmenin ve diyet yapmanın inceliklerini anlatırken, yeni kitabı ‘Metropol Diyeti’yle de günümüz insanının diyet yaparken karşılaştığı zorlukları ve bunların üstesinden nasıl geleceğimizi açıklayacak. 22 Mayıs’ta Sağlıklı Yemek Kitabı Yazarı Nilgün Bodur, hafif ve lezzetli yemek önerilerinde bulunacak 28 Mayıs’ta vlogger Merve Özkaynak güzellikle ilgili size günlük hayatta kullanabileceğiniz basit ipuçları verecek.

Etkinlik kapsamında ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında size ulaşacak. Kurulan stantlardaki çeşit çeşit ballardan, granolara, organik dünya markalarından, ekmeklere, zeytinyağının ve peynirin kalbinden en leziz zeytinyağı ve peynirler, Fethiye’nin köylerinden ana öğünlerimizi oluşturan tarhana, bulgur, erişte, köy yumurtası, tereyağı, lor peyniri, içimi yumuşacık, sindirim sistemini çalıştıran su’dan, yorulan bedenimizi dinlendirmek ya da diyet yapmak için kullanacağımız detoks ürünlere ve farklı tatlara ve zevklere hitap eden çaylarla çok geniş yelpazedeki ürün gamıyla festival süresince en doğal, en taze şeyler kaynağından size ulaşıyor. Eğriçayır Organik, Mom’s Natural Foods, Oranca, Alishiro Ekmek, Maki Doğal Gıda, Fiji Water, Juico, Homemade Aromaterapi ve Chado markalarının hepsi ‘kaynağından en doğal yolla’ ürünleri size getirecek.
Festival süresince küre alanında çarşamba sabahları; 10.30-11.00 arası Morning Fit, pazar sabahları ise; Enerjik Pazarlar adı altında; Zumba, Boot Camp, Sia Workout yer alacak. Ayrıca, 14 – 22 Mayıs arası Sia Club Wellness & Spa standından kayıtları alınarak gerçekleşecek Burn&Fit yarışmasında, vücut yağ ölçümünüzü yaptırıyorsunuz ve bir hafta içinde kendi vücut ölçülerine göre en fazla yağ yakan çeşitli hediyeler kazanıyor. Hediyeler:
1. Yarışmacıya 3 aylık tüm kulüp kullanımı (Havuz ,fitnes,grup dersleri,sauna ve buhar odası)
2. Yarışmacıya 6’lı özel birebir eğitmen eşliğinde pilates dersi
3. Yarışmacıya 1 adet klasik masaj ve bütün gün kulübü kullanma

Diyet ve Organik Yaşam Festivali’nde, 14 Mayıs-3 Haziran tarihlerinde siz de Palladium Ataşehir’ gelerek hem doğal, taze ürünlerinden alma şansını yakalayın, hem de konuşmacılardan ‘doğal, sağlıklı ve güzel yaşam’ için neler gerekli onu öğrenin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz