Ana Sayfa AVM İstanbul yansımaları Kanyon’da

İstanbul yansımaları Kanyon’da

11-31 Mayıs tarihleri arasında 10. yıl etkinlikleri kapsamında İstanbul Yansımaları Sergisi ile açılışı yapan Kanyon, Tamer Yılmaz’ın objektifinden İstanbul ‘u farklı bir gözle misafirlerine sunuyor.

2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, Mayıs ayında 10. yılını kutluyor. İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek, milyonlarca misafiri ağırladı ve tüm İstanbul severleri bir araya getirdi. 10. yılında ise İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.

11-31 Mayıs tarihleri arasında Kanyon etkinlik alanında moda ve reklam fotoğrafçılığının duayeni Tamer Yılmaz’ın objektifinden “İstanbul Yansımaları Sergisi” ile birbirinden güzel İstanbul fotoğrafları Kanyon misafirlerini bekliyor. Sergi mayıs ayı sonuna kadar Kanyon misafirleri tarafından ziyaret edilebilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz