Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir ödüle doymuyor

Palladium Ataşehir ödüle doymuyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, Aralık 2015’te hazırladığı ‘Palladium Yılbaşı Köyü’ ile Hermes Creative Awards 2016’da 4 ödül birden aldı.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir 2016’ya girerken hazırladığı ‘Yılbaşı Köyü’ etkinliğiyle Hermes Creative Awards’te 1 Platinum, 3 Gold olmak üzere uluslararası arenada toplam 4 ödül birden aldı. 30 gün boyunca müzikal eğlencelerin, dev yılbaşı ağacının, kış bahçesinin, lezzetli yiyeceklerin ve hediyelik eşyaların satışa sunulduğu ahşap evlerin yer aldığı ‘Palladium Yılbaşı Köyü’, ‘Özel Etkinlik’ kategorisinde Platinum; Bütünleşik Pazarlama, Reklam Kampanyası ve İletişim/Pazarlama Kampanyası kategorilerinde ise Gold ödüle layık görüldü. Hazırladığı projelerle adından sıkça söz ettiren Palladium Ataşehir, geçtiğimiz günlerde de Fashion One TV’den ‘En Moda AVM’ ödülünü almıştı.

palladium-atasehirTahincioğlu Gayrimenkul ve Gençoğlu İnşaat tarafından 230 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen, JLL Türkiye tarafından yönetilen ve İstanbul Anadolu yakasının elit yerleşim bölgelerinden Ataşehir’de yer alan Palladium AVM’de 192 mağaza yer alıyor. 34 bin metrakerelik bir alanda kurulan ve 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Palladium’da, kafe, restoranlar, sinema salonları, çocuk eğlence parkları ve hipermarketin yanında 2 bin 500 araçlık ücretsiz kapalı otopark, vale, revir, vestiyer, ücretsiz müşteri servisi, çocuk tuvaleti gibi ziyaretçilerinin tüm ihtiyacına cevap verebilecek hizmetler yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz