Ana Sayfa Gündem Palladium Ataşehir Barcelona’da ödülleri kucakladı

Palladium Ataşehir Barcelona’da ödülleri kucakladı

JLL Türkiye tarafından yönetilen Şehrin Değişmeyen Modası Palladium Ataşehir, ‘Cappadox Fest ve ‘Trickbox’ projesiyle 2017 Stevie Awards platformundan kazandığı ödülleri Barcelona’da düzenlenen törenle teslim aldı.

Şehrin Değişmeyen Modası Palladium Ataşehir, gerçekleştirdiği 2 proje ile 2017 Stevie Awards platformundan 1’i bronz diğeri gold olmak üzere kazandığı 2 ödülü Barcelona’da düzenlenen ödül töreninde teslim aldı.

Palladium’un Cappadox Fest ile aynı dönem gerçekleştirdiği farklı ve eğlenceli bir deneyim sunan ‘Düşünce Gücüyle Uçur’ yarışmasının ve AVM içerisinde yaşatılan Kapodokya ruhunun katılımcıdan tam not aldığı ‘Palladium’da Kapadokya Esintisi’ etkinliği, 2017 Stevie Awards’ın Best Brand Experience Event kategorisinde bronz ödülle taçlandırıldı.

Dünya Şaka Günü’ne özel Nisan ayında alışveriş merkezinin içerisine yerleştirilen dev kutu içindeki ekrana, etraftan gelecek tüm dikkat dağıtıcı öğeye rağmen ‘Gözünü Kırpmadan En Uzun Süre Bakmak’ üzerine kurulu eğlenceli bir yarışma olan ‘Trickbox’ projesiyle de aynı platformun Brand Experience of the year-consumer kategorisinde gold ödül ile taçlandırılan Palladium, böylece 2 projesiyle Stevie Awards’ten 2 ödül almış oldu.
AVM Müdürü Ayşen Yerşen; Pazarlama Yöneticisi Esra Uzunlar ile birlikte Barcelona’da ödülleri teslim alırken, mutluluğunu dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz