Ana Sayfa Gündem Özdilek Holding’ten Turgutlu’ya AVM

Özdilek Holding’ten Turgutlu’ya AVM

Türkiye’nin en köklü firmalarından Özdilek Holding, Türkiye genelindeki AVM sayısını gün ve gün artırıyor. 12 milyon dolarlık bir yatırımla Turgutlu’da yeni bir AVM açan holding, 2017 yılında AVM sayısını 21’e yükseltmeyi hedefliyor.

Özdilek Turgutlu AVM, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Özdilek Holding, misafirlerine bay, bayan, çocuk giyimden ev tekstiline, taze gıda ürünlerinden mutfak ihtiyaçlarına, kişisel bakım ürünlerinden aksesuara kadar 70 bin çeşit ürünle hizmet sunacağı yeni alışveriş merkezini çok sayıda davetlinin katılımıyla bugün Turgutlu Merkez’de açtı.

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın 10 büyük havlu üreticisi içinde yer alan Özdilek, Turgutlu’da 25 dönüm arazi üzerine 9 bin metrekare kapalı alana sahip yeni alışveriş merkeziyle, müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyor. Özdilek Turgutlu Alışveriş Merkezi’nde hipermarket, departman mağaza, kafe-restoran, sinema ve çocuk eğlence merkezi yer alıyor.

Öte yandan 2016 yılı içinde Düzce’de 2017’de ise; Bursa Nilüfer ve Bursa Mudanya’da yeni alışveriş merkezlerinin açılışını yapacak olan Özdilek Holding, 3 AVM için toplam 35 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor.

Yeni Özdilek AVM’ler geliyor

ozdilek-turgutluÖzdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “Özdilek Holding olarak asıl işimiz alışveriş merkezi kurmak. Bu bilinç ışığında bugüne kadar 11 alışveriş merkezi açarak dünyanın en önemli markalarını tüketicilerimizle buluşturmanın mutluğunu yaşadık. Bundan sonraki hedefimiz, Özdilek kalitesini diğer şehirlere de götürmek. 2016 yılı içinde Düzce’de 2017’de ise, Bursa Nilüfer ve Bursa Mudanya’da yeni alışveriş merkezleri açmayı planlıyoruz. Şu anda toplam 7 bin 520 kişi istihdam ediyoruz. Turgutlu’da açacağımız yeni AVM’ de ise 240 kişi ile çalışmayı planlıyoruz. Önümüzdeki yılın bahar aylarına kadar 980 kişiyi daha işe alarak, toplam 8 bin 500 kişiye ulaşacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz