Ana Sayfa Vitrin Oxxo L.A koleksiyonu ile genç bir hikaye

Oxxo L.A koleksiyonu ile genç bir hikaye

Rahat ve genç stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlarla sunan Oxxo, 2017/18 sonbahar kış sezonunda, denimin gücünden ilham alarak daha deneysel tonlar ve dokunuşlarla güçlü bir koleksiyon sunuyor. Detaylarda sloganlarla güçlenen nakışlarla yeni oyunlar yaratılan dinamik L.A. koleksiyonu yeni sezon tarzınızı belirliyor.

Hareketli parçaların kombinasyonuyla hayat bulan sonbahar kış koleksiyonu “Blue on” mottosundan beslenirken denim tonlarının yanı sıra geniş renk yelpazesiyle dikkat çekiyor. Ekose ve denimin güçlü birlikteliği koleksiyonda öne çıkıyor.

Her sezon gardıropların olmazsa olmazı denimler bu sezon Oxxo’da, metal halkalar, saçaklanmalar, yırtık ve salaş detayların yanı sıra, denimde hareketli yüzeyler, formlar güncel modayı yansıtıyor. Romantik dalgalanmaların ve bağlama detaylarının degrade geçişlerle harmanlandığı görünümler, bizi şehrin içine sürüklüyor.

L.A. koleksiyonu sweatshirtler, renkli gömlekler, logolu tshirt ve bralar, denim elbiseler, bomber ceketler, salopetler, jogger ve culotte formda sweat pantolonlar, spor ayakkabı ve sırt çantaları ile tamamlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz