Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit’te Ramazan Bayramı

Outlet Center İzmit’te Ramazan Bayramı

Bayram alışverişinde uygun fiyatlar sunan Outlet Center İzmit, ziyaretçilerini bayramda da AVM’ye bekliyor.

Bayram öncesi ve bayram süresince; bayram ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan her şeyi, kaliteyi ve uygun fiyatı Outlet Center İzmit Fabrika Satış Mağazaları Merkezi bünyesindeki mağazalarda kolaylıkla bulunabilecek. Süper fiyatlar, 200’ü aşkın marka, restoranlar, kafeler ve eğlence alanlarıyla bayramın coşkusunu herkes yaşayacak.

Merkez; 22.00 olan kapanış saatini, 27 Haziran – 7 Temmuz 2016 tarihlerinde (bayramın 3. günü de dâhil) rahat alışveriş imkânı için 23.00’e çekiyor.

Bayramın birinci günü olan 05 Temmuz 2016 Salı günü açılış saati 12.00 kapanış saati ise 23.00 olarak uygulanacak, 8 Temmuz 2016 Cuma günü normal çalışma saatleri olan 10.00 – 22.00 saatlerine geri dönülecektir.

Outlet Center İzmit Ramazan Bayramı etkinlik programı:

(Hava şartları uygun olduğu takdirde)
6 Temmuz 2016 Salı (Ramazan Bayramı’nın ikinci günü)
Müzik grubu…
Çocuklara yönelik animasyon etkinlikleri; palyaçolar eşliğinde sosis balonla şekiller ve yüz boyama yapımı… Ayrıca, çocuklara şeker & çikolata dağıtımı…
En eğlenceli gösterileri ile Tahtabacak ve Jonklor…

7 Temmuz 2016 Çarşamba (Ramazan Bayramı’nın üçüncü günü)
Müzik Grubu…
Halk Oyunu Gösterisi…
Çocuklara yönelik animasyon etkinlikleri; Palyaçolar eşliğinde sosis balonla şekiller ve yüz boyama yapımı… Ayrıca, çocuklara şeker & çikolata dağıtımı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz