Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlandı

Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlandı

Outlet Center İzmit bünyesindeki tüm mağazaların yöneticileri, 12 Aralık Mağazacılar Günü’nde bir araya geldi.

Türkiye’de, perakende / mağazacılık sektöründe çalışanların onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlayan 12 Aralık Mağazacılar Günü bu yıl 5. kez kutlanıyor.

Tüm mağaza yöneticilerinin pozitif enerji ve coşkusunu bir kat daha arttırmak amacıyla; Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu çatısı altındaki derneklerin öncülüğünde 2013 yılında 12 Aralık Mağazacılar Günü adıyla kutlanmaya başladı.

Bu kapsamda, Outlet Center İzmit Yönetimi; 12 Aralık 2017 Salı günü sabah saat 09.15’de merkezde bulunan tüm mağazaların yöneticilerini Köfteci Yusuf’ta sabah kahvaltısında ağırladı. Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü K. Osman İllez ve Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Naci Bektaş, merkez bünyesinde çalışan mağazacılara “Gösterdiğiniz özverili çalışmadan ötürü sizlere teşekkür ediyor ve 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü kutluyoruz” dediler.

Gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen mağaza yöneticileri, kendilerine atfedilen bu gün için oldukça memnun kaldılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz