Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit Geleneksel Ucuzluk Panayırı başladı

Outlet Center İzmit Geleneksel Ucuzluk Panayırı başladı

En iyi markalar ucuzluğun ötesinde indirimlerle Outlet Center İzmit 37. Geleneksel Ucuzluk Panayırı’nda… Ucuzluk Panayırı için son gün 30 ekim.

Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit’te, her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı, 37. kez 14 – 30 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. 30 Ekim akşamına kadar devam edecek 37. Geleneksel Ucuzluk Panayırı kampanyasında; dünyaca ünlü markalar yine akıl almaz panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan Ucuzluk Panayırı kampanyasında, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stand ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, Ucuzluk Panayırı kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz