Ana Sayfa İNDEKS Astoria AVM Organik Pazar ve Ortaköy Pazarı Astoria AVM’de

Organik Pazar ve Ortaköy Pazarı Astoria AVM’de

Alışveriş ve iş konsepti dahilinde düzenlediği etkinliklerle ön plana çıkan Astoria AVM, ziyaretçilerine AVM içinde yepyeni pazar alternatifleri sunuyor. Sağlıklı beslenmeye önem veren ancak alışverişe vakit ayırmakta zorlanan iş dünyasını organik pazara davet eden Astoria, İstanbullu kadınların uğrak yeri olan Ortaköy Pazarı’nı ise iş kadınlarının ayağına getiriyor.

Organik Pazar ve Ortaköy Pazarı Astoria AVM’de ziyaretçilerle buluşuyor. İş dünyasına yakın merkezi konum avantajıyla çalışanların günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamayı hedefleyen Astoria AVM, 12 Kasım Perşembe “Organik Pazarı’nın”, 16 Kasım Pazartesi ise “Ortaköy Pazarı” açılışını yapmaya hazırlanıyor. Organik pazar konusunda İstanbul Akatlar’da faaliyet gösteren organik ürünler satıcısı Serente markasıyla işbirliği gerçekleştiren Astoria’da, 12 Kasım Perşembe günü ilk pazar kurulacak.

Astoria AVM’nin B2 katında her hafta Perşembe günleri kurulacak olan organik pazarda; meyve sebzeden tuz ve şekere, bebek ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar birçok organik ürün tezgahlarda yerini alacak. 16 Kasım Pazartesi açılışı yapılacak Ortaköy Pazarı ise, yoğun iş temposu nedeniyle çarşı pazar gezemeyen iş kadınlarının tercihi olacak. Astoria AVM’nin B1 katında her hafta pazartesi günleri kurulacak olan Ortaköy Pazarı’nda takıdan kıyafete ve ilginç aksesuarlara yönelik pek çok seçenek satışa sunulacak. Çalışanların ihtiyaçlarına yönelik tüm ürün gruplarının bulunacağı “Organik Pazar” ve “Ortaköy Pazarı”nda, satın alınan ürünlerin istenilen adrese kargo aracılığıyla ulaştırılması da sağlanacak.

Ekolojik sertifikalı ürünlerin satılacağı organik pazarda, kendine özgü atmosferini koruyarak ziyaretçi kitlesine yeni alternatifler sunmayı planlayan Astoria AVM’nin Genel Müdürü Ümit Teoman, “Sağlıklı ve taze yiyeceklerin yanı sıra doğayla dost ve sürdürülebilir bir yaşam tarzının oluşturulmasına katkıda bulunmayı istiyoruz. Sağlıklı beslenmenin büyük önem taşıdığı bu günlerde, her yaştan ve semtten ziyaretçileri AVM’mize bekliyor olacağız” dedi. Ortaköy Pazarı ile İstanbul’un en ünlü semt pazarını alışveriş merkezlerine taşıdıklarını aktaran Ümit Teoman, konum uzaklığı ve trafik sıkıntısı gibi nedenlerle Ortaköy’e gitmeye fırsat bulamayan çalışanlara alternatif bir konsept sunmaya çalıştıklarını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz