Ana Sayfa Gündem Anta ve Freddy’den mağaza atağı

Anta ve Freddy’den mağaza atağı

Dünyaca ünlü spor giyim markaları Anta ve Freddy, İstanbul’daki ilk iki mağazasını Viaport Venezzia’da ve Marmara Park’ta açtı. Türkiye pazarına yeni giren markalar, Aralık başında açılacak olan Capacity mağazası ile birlikte yılın üçüncü çeyreğinde İstanbul’da üç, Türkiye genelinde yedi mağaza açmış olacak.

Anta ve Freddy’yi Türkiye’ye getiren NeoTrend, açılışını gerçekleştirdiği Viaport Venezzia ve Marmara Park mağazalarından sonra, mağaza zincirine eklenecek Capacity ile birlikte İstanbul’da üç mağaza birden açmış olacak. Neo Trend, Bursa, Gaziantep ve İstanbul mağazaları dışında yılsonuna kadar toplam 7 mağaza açmayı planlıyor. Şirket, 2016 sonunda mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı planlıyor.

anta-freddy-magaza anta-freddy-sporAnta’nın spor ayakkabı ve Freddy’nin spor tekstili ürünlerinde en yeni kreasyonların bulunabileceği mağazalar, şık ve sade konseptiyle dekore edildi. Dekorasyonda, söz konusu markaların global kurumsal kimlikleri esas alındı. Anta ürünlerine ayrılan kısımda teknoloji odaklı çizgiler hakimken, Freddy’ye ayrılan bölümde beyazın tonları ve krom kaplamalar öne çıkıyor. Ayrıca, Freddy’nin kalça ve basen bölgesinde toparlama, bir beden küçültme ve kaldırma özelliğine sahip “WR.UP” kreasyonu için mağazalarda özel bir bölüm bulunuyor.

1976’da İtalya’da kurulan Freddy, Kate Beckinsale, Eva Longoria, Britney Spears, Katie Price, Hillary Duff, Abby Clancy, Lea Michele, Hayden Panettiere gibi dünyaca tanınmış isimlerin tercih ettiği aktif moda giyim markası.

Akbulut Tekstil imzası
Anta ve Freddy’yi Türkiye’ye getiren NeoTrend, 2015 yılında tekstil sektörünün deneyimli ismi Kazım Akbulut tarafından kuruldu. Endüstri mühendisi olan ve 1985’ten bu yana sektörde aktif olarak yer alan Akbulut, Avrupa’daki her ülkeye ve neredeyse tüm büyük markalara üretim yapan Akbulut Tekstil Türkiye’deki en büyük 500 şirket arasında bulunuyor. Intersport, Marks & Spencer, Reebok, Converse, Ted Baker, Roxy, Joop, Fat Face, White Stuff, Laura Ashley, Marina Yachting, Olsen, Ben Sherman, Jack Wills gibi markalara üretim yapan şirket, 2009’da Hummel markasını Türkiye’ye getirdi ve 6 yıl sonunda Hummel Türkiye operasyonunun Hummel Global’e satışını gerçekleştirdi. 40 kişilik bir ekiple kurulan Neo Trend, dünyanın en büyük spor markalarından biri oldu. Çin merkezli Anta ve İtalyan dizayn spor giyim markası Freddy ile spor giyim sektöründeki deneyimini Türkiye pazarında sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz