Ana Sayfa AVM Optimum’da ‘Onuncu Yıl Marş’lı görkemli moda

Optimum’da ‘Onuncu Yıl Marş’lı görkemli moda

İzmir Optimum Outlet’in geleneksel 2016-2017 Sonbahar/Kış koleksiyonları defilesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleşti. Podyumun yıldızları Çağla Şikel, Ece Begüm Yücetan ve Ebru Öztürk’ün boy gösterdiği defilede yakışıklı popçu Edis muhteşem şarkıları ve dansıyla Cumhuriyet coşkusunu zirveye taşıdı.

Koreografisi ve stil danışmanlığını Rönesans Ajans’ın üstlendiği bu özel defilede ünlü moda markalarının merakla beklenen yeni koleksiyonları İzmir Optimum Outlet’te ilk kez görücüye çıktı. Cumhuriyet’in 93. Yılında gerçekleşen moda defilesinde genç Edis ve Keman sanatçısı Ceren Aksan’ın canlı performansıyla podyumda boy gösteren mankenler, ay yıldızlı tişörtleri ellerinde bayraklarıyla izleyicilerle birlikte Onuncu Yıl Marşı’nı seslendirdi.

Çağla Şikel podyumda, Edis sahnede nefesleri kesti

Yüzlerce kişinin soluksuz izlediği defilede baş manken Çağla Şikel podyumda nefesleri kesti. Podyuma her çıkışı alkışlarla karşılanan manken, güzelliği ve kusursuz fiziği ile göz kamaştırdı. Muhteşem defilenin ardından sahneye çıkan yakışıklı popçu Edis sahne şovuyla İzmir Optimum ziyaretçilerini coşturdu. Kendisi de İzmirli olan Edis bu özel günde hayranlarıyla birlikte dans edip, şarkılarını seslendirdi. Konserinin sonunda hep birlikte ay yıldıza bürünen Optimum’da Onuncu Yıl Marşı seslendirilirken, Cumhuriyet’in 93. yılında gurur ve duygu dolu dakikalar ziyaretçilerin coşkusunu artırdı.

Genç keman yıldızı izmirli hayranlarını büyüledi

İzmir’in en çok ziyaret edilen Alışveriş Merkezi Optimum Outlet’te gerçekleştirilen defilede genç keman sanatçısı Ceren Aksan keman şovu ile izleyenleri büyüledi. Defilenin atmosferini yükselten sanatçı Cumhuriyet Bayramı’na özel şovuyla bayram coşkusunu zirveye taşıdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz