Ana Sayfa AVM Olivium’da outlet şenliği başlıyor

Olivium’da outlet şenliği başlıyor

16 yıldır “gerçek outlet” olma ilkesiyle ziyaretçilerini ağırlayan Olivium, 22 Mart-5 Nisan tarihleri arasında “Outlet Şenliği” düzenliyor.

1 Nisan 2000 tarihinde İstanbul ‘un en büyük ilçelerinden Zeytinburnu’nda kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Alışveriş merkezi İstanbul’un ilk ve tek outleti olma özelliğini uzunca bir süre koruyup açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine, modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkânlarını sunuyor.

16 yıldır gerçek outlet olma ilkesinden ayrılmadan sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a her kesimden tüketiciye hitap eden Olivium Outlet, yenilenen yüzü ile ziyaretçisine çok daha modern, sade, ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapmayı vaat ediyor. 135 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanının yanı sıra 7’den 77’ye herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Olivium ayrıca AVM ve çevresi için de yaşam kültürü yaratıyor.

Olivium Outlet’in tüketiciyi çok daha cazip fiyatlı ürünlerle buluşturabilmek adına, yine bir ilke imza atarak başlattığı “Salı Pazarı” organizasyonu, ziyaretçilere haftanın bir günü olağanın dışında bir farklılık sunmaya devam ediyor. 22 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında hafta sonu günleri hariç gerçekleşecek “Outlet Şenliği”nde ise fiyatlar adeta baş döndürecek, ziyaretçiler beğendikleri yüzlerce yerli ve yabancı markanın ürünlerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olma şansını yakalayacak
2 kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un en büyük projesi Marmaray ile de Anadolu Yakası’nda oturan İstanbullulara sadece 15 dakikalık mesafede olan Olivium Outlet, modaya uygun fiyatla sahip olmak isteyen herkesi 15 gün süreyle devam edecek “Outlet Şenliği” ne davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz