Ana Sayfa Gündem Oleg Cassini, Metro City AVM’de

Oleg Cassini, Metro City AVM’de

Oleg Cassini Türkiye’deki 10’uncu mağazasını MetroCity’de açtı. Yalnızca abiye koleksiyonlarının yer aldığı mağazanın merkezi lokasyonu sayesinde, çalışan kadınlar abiyeye en pratik şekilde ulaşacak.

Hayranlık uyandıran abiye tasarımlarının yaratıcısı Oleg Cassini, Türkiye’deki 10’uncu mağazasını İstanbul Levent’teki MetroCity AVM’de açtı. Yalnızca abiye tasarımlarını yer aldığı mağaza, iş dünyasının kalbinin attığı lokasyonu sayesinde, çalışan kadınların hayallerindeki abiyeye en pratik şekilde ulaşabilmesini sağlayacak. Ana giriş katındaki Oleg Cassini mağazasına öğle arasında ya da mesai çıkında uğranarak, şık bir kokteyle veya bir davete giyilbilecek yeni elbiseye, nişanlığa veya n abiyeye hızlıca erişilebilecek.

Oleg Cassini’nin zengin renkler ile göz alıcı ve hareketli detayların ön planda olduğu tasarımları içerisinde, her stile ve her yaşa uygun yüzlerce abiye modeli bulunuyor. Bu sezon koleksiyonda 3 boyutlu işlemeler, illüzyon etkisi yaratan kumaşlar, kemer ve tüy detayları dikkat çekiyor. Balık ve geniş etekli uzun modellerin yanı sıra dizüstü ve mini modeller de hareketli davetlere uygun alternatifler sunuyor. Oleg Cassini, koleksiyonuna eklenen yeni modelleri ile misafirlerini yepyeni mağazasına bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz